“Halka hizmet büyük bir zevk, bir imtiyazdır”

9
* Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu, Vize Belediyesi tarafından yaptıran Ziraat Bahçesi Atatürk Spor Kompleksi’nin açılış törenine katıldı.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu 16 Haziran 2010 Çarşamba günü, Vize Belediyesi tarafından yaptıran Ziraat Bahçesi Atatürk Spor Kompleksi’nin açılışını yaptı.
Ziraat Bahçesi Atatürk Spor Kompleksi’nin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz, Medeniyetler Beşiği diye adlandırdığı Vize İlçesine, ne kadar hizmet edilirse edilsin az olduğunu belirterek, Ziraat Bahçesi Atatürk Spor Kompleksi hakkında bilgiler verdi.
Vali Aydoğdu, Belediye Başkanlarının halka daha yakın oldukları için, Belediye Başkanlarını kıskandığını latife ederek başladığı konuşmasında, halka hizmet etmenin büyük bir zevk olduğu gibi, aynı zamanda taşınması ağır bir yük olduğunun ifade etti.
Vali Aydoğdu konuşmasında şunları kaydetti;
“Halka bizden daha yakın oldukları için, Belediye Başkanlarını hep kıskanırım. Bende o yüzden, halka onlardan daha yakın olmak için, Belediye Başkanları ile yarışıyorum. Halka hizmet büyük bir zevk, bir imtiyazdır. Ayrıca taşınması çok ağır bir sorumluluk. Halka doğrudan hizmet verecek bir tesisin açılışını yaptığı için, Başkanımı tebrik ediyorum. Vize halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”
Yapılan konuşmaların ardından, Vali Cengiz Aydoğdu, Vize Kaymakamı Savaş Ünlü, Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz, İl Jandarma Alay Komutanı Alb. Mehmet Yiğit, açılış kurdelesini keserek Ziraat Bahçesi Atatürk Spor Kompleksi’ni gezdi.
Vali Aydoğdu, Ziraat Bahçesi Atatürk Spor Kompleksi’nde minik öğrenciler arasında düzenlenen ilk basketbol maçını da hava atışıyla başlattı. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here