Halk Eğitim’in kursları meslek sahibi yapıyor

7
* Kırklareli Halk Eğitim Merkezi tarafından Kırklareli’de bugüne kadar açılmamış kurslarında bulunduğu 89 kurs devam ediyor.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi’nde açılan kurslara katılanlar burada hem el becerilerini geliştiriyorlar hem de bir iş sahibi olabilmek için meslek öğreniyorlar. Bu kurslara katılıp başarı ile tamamlayan kursiyerler aldıkları Milli Eğitim Bakanlığı onaylı belgeleri ile iş bulmada bir adım önde yer allıyorlar.
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde 2010-011 Çalışma Programı kapsamında birçoğu ilimizde ilk defa açılan; Aerobik Fitnes, Aile Eğitimi 12-19 Yaş, Aile Eğitimi 3-6 Yaş, Aile Eğitimi 7-11 Yaş, Arapça, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayar Kullanımı, Bulgarca, Çini İşlemesi-Çinici, Diksiyon, Enstrüman Öğretimi Bağlama, Enstrüman Öğretimi Keman Kursu, Gitar, Halk Oyunları, Hasta ve Yaşlı Refakatçisi, Kadın Üst Giysileri, Makine Nakışları, Mis Sabun Yapımı, Okuma-Yazma, Pratik İngilizce, Resim Guaj Boya Tekniği, Satranç, Takılar, Tel Kırma, Tezhip, Uygulamalı Tiyatro, Üç Boyutlu Şekillendirme, Yağlı Boya Resim, Zihinsel Engelliler  İçin Öz Bakım Kursu halen devam ediyor. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here