Halk Bankası Babaeski Şubesi’ne “Mavi Yıldız”

74
* Babaeski Halk Bankası Şube Müdürü Nurcan Saitoğlu ve personelinin başarılı çalışmaları “Mavi Yıldız” Plaketiyle ödüllendirildi.

HABER MERKEZİ
Türkiye Halk Bankası Babaeski Şubesi, Kurumun başarılı Şubelere verdiği, kaliteli hizmetin simgesi olan “Mavi Yıldız” plaketini düzenlenen törenle aldı.
Türkiye Halk Bankası Babaeski Şubesi önünde düzenlenen törene; Kaymakam Mustafa Demir, Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Türkiye Halk Bankası Genel Müdürlük Operasyon Daire Başkanı Ergin Kaya, Bölge Koordinatörü Kadir Küçükyağlıoğlu, Genel Müdürlük Operasyon Bölüm Müdürü Süreyya Uğraş, Genel Müdürlük Bölge Operasyon Müdürü Salih Didin, Bireysel Krediler  Bölüm Müdürü Perihan Çağlar, T.Halk Bankası Babaeski Şube Müdürü Nurcan Saitoğlu Operasyon Yetkilisi Ali Akçay ve Çevre Şube Müdürleri, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Büyükmandıra Beldesi Belediye Başkanı Mehmet Şükrü Çölgeçen, İlçe Emniyet Müdürü Haluk Karakuş, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzbş Abdülkadir Eren, Askerlik Şube Başkanı Per. Teğ. Ertan Özen, daire amirleri, oda ve dernek temsilcileri ve de banka müşterileri katıldı.
Düzenlenen törende açılış konuşmasını,  Türkiye Halk Bankası Genel Müdürlük Operasyon Daire Başkanı Ergin Kaya yaptı. 
Kaya, konuşmasında şunları söyledi; “Müşterilerine karşı iyi tutum geliştiren, onlara iyi hizmet veren ve iş süreçlerini başarıyla yürüten şubelerimizi ödüllendiriyoruz. Bu konuda saha araştırmaları yapıp başarılı şubeleri saptıyoruz. Bunlardan biri de Babaeski şubesi oldu. Ben yıllar önce burayı ziyaret ettiğimde Halk Bankası’nın geleceğini görmüştüm; çünkü Müdüre Hanım Nurcan Saitoğlu, ekip kavramını çok iyi bilen, arkadaşlarını çok iyi motive edebilen birisidir. Hep birlikte güzel bir kalite düzeyi yakalamışlardır. Onarı, başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Ayrıca sizleri görünce, Avrupa toprağında bulunmak nasıl bir duygu daha iyi anlıyorum. Böylesine pozitif enerjiyi bir arada görmek insanı heyecanlandırıyor. İyi ki varsınız ve iyi ki geldiniz. Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim.”
Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı ise konuşmasında şunları söyledi; “Öncelikle hepinizi, Babaeski Belediye Başkanı olarak saygıyla selamlıyorum. Halk Bankası’nı bu faaliyetinden dolayı da kutluyorum. Kalite, ekonomide ideali yakalamak demektir. Bu da insan aracılığı ile olur. Bazen bankaların yüzü para alırken sıcaktır ancak para öderken soğuk olur. Halk Bankası’nda çalışanların hepsi yardımsever ve sıcak insanlardır. Sayın Müdüre Hanım’a olumlu faaliyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hepinize iyi günler diliyorum.”
Kaymakam Mustafa Demir’de konuşmasında; “Ben de Belediye Başkanımıza katılıyorum. Kaliteli insan, kaliteli iş en önde gelen meziyetlerdir. Halk Bankası yönetimini tebrik ediyorum. Hepinize iyi günler diliyorum.” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından ayrıca Şube içerisinde düzenlenen törende, kaliteli hizmetin simgesi olan “Mavi Yıldız” plaketi, Şube Müdürü Nurcan Saitoğlu’na, Türkiye Halk Bankası Genel Müdürlük Operasyon Daire Başkanı Ergin Kaya tarafından takdim edildi.
T.Halk Bankası Babaeski Şubesine verilen “Mavi Yıldız” plaketini ise Bankanın duvarına Kaymakam Mustafa Demir ve Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı astılar.  Daha sonra ise kaliteli hizmetin simgesi olan “Mavi Yıldız” plaketinin yanı sıra, bu plaketin hak edilmesinde banka müşterilerine karşı üstün gayretleri ve başarılı hizmetleri olan başta Şube Müdürü Nurcan Saitoğlu ve Operasyon Yetkilisi Ali Akçay olmak üzere personele de rozet takılarak armağanlar verildi. (ö.b.)       

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.