Hafta sonu sıcaklıklar düşüyor Pastırma sıcakları bitiyor, hafta sonu kış geliyor

23
*Uzun bir süredir yazdan kalma günlerin yaşandığı Kırklareli’de hava sıcaklığı düşüşe geçiyor. Hafta içinde 18 ila 13 derece civarında olması beklenen hava sıcaklığı, Cumartesi günü 5 dereceye kadar düşmesi bekleniyor. Gece sıcaklığının da 0 derecelere kadar düşmesi beklenmekte. 
HABER MERKEZİ 
Kırklareli’de hafta sonu havalar soğumaya başlayacak. Ekim ayının sonunda kendini bir hafta gösterdikten sonra giden soğuk hava dalgası Kırklareli’de Cumartesi tekrardan etkisi altına girmesi bekleniyor. Uzun bir süredir yazdan kalma günlerin yaşandığı Kırklareli’de hava sıcaklığı düşüşe geçiyor. Hafta içinde 18 ila 13 derece civarında olması beklenen hava sıcaklığı Cumartesi günü 5 dereceye kadar düşmesi bekleniyor. Gece sıcaklığının da 0 derecelere kadar düşmesi beklenmekte. 
*Çarşamba günü kuvvetli yağmur var 
Bugün bulutla bir günün yaşayacak olan Kırklareli’de, hava sıcaklığının gündüz 18 derece civarında olması beklenmekte. Gündüz 18 derece olan sıcaklık, gece 10 dereceye düşecek. Kırklareli’de her Çarşamba nerdeyse yağan yağmur bu Çarşamba’da kendisini gösterecek. Kuvvetli bir şekilde görülmesi beklenen yağışla birlikte hava sıcaklığında değişik olması beklenmiyor ve yine gündüz sıcaklığın 18 derece olması beklenmekte. Çarşamba günü yağması beklenen kuvvetli yağışla birlikte Kırklareli’de hava sıcaklığı 5 derece düşecek. Perşembe günü Kırklareli’de gündüz en yüksek sıcaklık 13 derece olurken, gece en düşük sıcaklık ise 8 derece ölçülmesi bekleniyor. Cuma günü sıcaklılarda düşüşler devam edecek. Yağışlı bir günün yaşanacağı Kırklareli’de Cuma günü Kırklareli’de gündüz hava sıcaklığı 10 dereceye, gece sıcaklığı ise 5 dereceye düşmesi beklenmekte. Kırklareli’yi Cumartesi günü soğuk bir hava bekliyor. Perşembe günü başlayan hava sıcaklığı düşüşü Cumartesi günüde devam edecek. Kırklareli’de Cumartesi günü hava sıcaklığı 5 derece olurken, gece sıcaklığı ise 0 dereceye kadar düşecek. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here