HAFTA İÇİ OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARI

15


                                                                15 Şubat 2010 Pazartesi

Kırklareli Sentetik Çim Sahası
Saat 12.00 Anadolu İmamhatip Lisesi – Tek. Ve End. Mes. Lisesi Okul Genç Erkek
Saat 13.30 TOBB Lisesi – Kız Tek. Mes. Lisesi Okul Genç Erkek
Kırklareli Belediyesi Halı Saha Tesisleri
Saat 10.00 H.Helvacıoğlu İ.Ö.O – Kırkşehitler İ.Ö.O Okul Küçük Erkek
Saat 10:45 M.Dalcalı İ.Ö.O – Kaynarca İ.Ö.O Okul Küçük Erkek
Saat 11:30 A.Mithat İ.Ö.O – Kavaklı ŞVÇ. İ.Ö.O Okul Küçük Erkek
Saat 12:15 F.Kasapoğlu İ.Ö.O – Kofçaz İ.Ö.O Okul Küçük Erkek
Saat 13:00 A.Yener İ.Ö.O – Kavaklı Atatürk İ.Ö.O Okul Küçük Erkek
Saat 13:45 D. Işıkalp İ.Ö.O – Kırklareli Atatürk İ.Ö.O Okul Küçük Erkek
Babaeski 100. Yıl Stadı
Saat 10:30 Babaeski Anadolu Lisesi – Büyük Mandıra ÇPL Okul Genç Erkek
Saat 12:00 Babaeski Kız Tek. Mes. Lisesi – Babaeski Lisesi Okul Genç Erkek
Saat 13:30 Babaeski İMKB – Pehlivanköy ÇPL Okul Genç Erkek
Babaeski Belediyesi Halı Saha Tesisleri
Saat 12:00 Babaeski Atatürk İ.Ö.O – Babaeski İ.Ö.O Okul Küçük Erkek
Pınarhisar Sahası
Saat 12:00 Pınarhisar METEM – Pınarhisar Lisesi Okul Genç Erkek
Lüleburgaz 75.Yıl Sahası
Saat 10:00 Ticaret Mes. Lisesi – Kepirtepe And. Öğretmen Lisesi Okul Genç Erkek
Saat 11:30 Tek. Ve End. Mes. Lisesi – Atatürk Lisesi Okul Genç Erkek
Saat 13:00 Düvenciler Lisesi – Anadolu Lisesi Okul Genç Erkek
Vize Halı Sahası
Saat 11:00 Vize Evrencik İ.Ö.O – VAB Uğurlu İ.Ö.O Okul Küçük Erkek
Saat 11:45 V. Atatürk İ.Ö.O – V. Adalet Erez İ.Ö.O Okul Küçük Erkek
Saat 12:30 V. Cumhuriyet İ.Ö.O – V. Erenli Şehitler İ.Ö.O Okul Küçük Erkek
Çakıllı Sahası
Saat 11:00 Vize Anadolu Lisesi –  Kıyıköy Lisesi Okul Genç Erkek
Saat 12:30  Vize METEM – Vize Lisesi Okul Genç Erkek
                                              16 Şubat 2010 Salı

Çakıllı Sahası
Saat 11:00 Vize Anadolu Lisesi –  Vize METEM Okul Genç Erkek
Saat 12:30  Vize Lisesi – Kıyıköy Lisesi Okul Genç Erkek
                                         17 Şubat 2010 Çarşamba

Kırklareli Sentetik Çim Sahası
Saat 12:00 A1 – B1 Yarı Final Okul Küçük Erkek
Babaeski 100. Yıl Stadı
Saat 10:30 Babaeski Anadolu Lisesi – Babaeski Lisesi Okul Genç Erkek
Saat 12:00 Büyük Mandıra ÇPL – Babaeski Kız Tek. Mes. Lisesi Okul Genç Erkek
Saat 13:30  Babaeski Tek. EML – Babaeski İMKB Lisesi Okul Genç Erkek
Babaeski Belediyesi Halı Saha Tesisleri
Saat 12:00 Gaziosman Paşa İ.Ö.O – Babaeski İ.Ö.O Okul Küçük Erkek
Lüleburgaz 75.Yıl Sahası
Saat 12:30 A1 – B1 Lüleburgaz Finali Okul Genç Erkek
Pnarhisar Sahası
Saat 12:00 Pınarhisar And Lisesi – Pınarhisar METEM Okul Genç Erkek
Vize Halı Sahası
Saat 11:00 Vize Evrencik İ.Ö.O – V. Adalet Erez İ.Ö.O Okul Küçük Erkek
Saat 11:45 VAB Uğurlu İ.Ö.O – V. Atatürk İ.Ö.O  Okul Küçük Erkek
Saat 12:30 V. Çakıllı İ.Ö.O – V. Cumhuriyet İ.Ö.O  Okul Küçük Erkek
Çakıllı Sahası
Saat 11:00 Vize Anadolu Lisesi – Vize METEM Okul Genç Erkek
Saat 12:30 Vize Lisesi – Kıyıköy Lisesi Okul Genç Erkek
                                             18 Şubat 2010 Perşembe

Kırklareli Sentetik Çim Sahası
Saat 12:00 And. İHL – Kız Tek. Ve Mes. Lisesi Okul Genç Erkek
Saat 13:30 Teknik Lis. ve EML – TOBB Lisesi Okul Genç Erkek
Kırklareli Belediyesi Halı Saha Tesisleri
Saat 12:00 A1 – C1 Yarı Final Okul Küçük Erkek
Babaeski 100.Yıl Stadı
Saat 12:00 B1 – C1 Yarı Final Okul Genç Erkek
                                                19 Şubat 2010 Cuma

Kırklareli Sentetik Çim Sahası
Saat 12:00 D1 – E1 Yarı Final Okul Genç Erkek
Kırklareli Belediyesi Halı Saha Tesisleri
Saat 12:00 B1 – C1 Yarı Final Okul Küçük Erkek
Babaeski 100.Yıl Stadı
Saat 12:00 B1 – C1 Yarı Final Okul Genç Erkek
Babaeski Belediyesi Halı Saha Tesisleri
Saat 12:00 Babaeski Atatürk İ.Ö.O – Gaziosman Paşa İ.Ö.O  Okul Küçük Erkek
Vize Halı Sahası
Saat 11:00 D1 – E1 Yarı Final Okul Küçük Erkek

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here