Hacı; “Babaeski’yi Avrupa Kenti haline getireceğiz”

5
* Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı; “Babaeski en kısa zamanda herkesin gıpta ettiği bir Avrupa Kenti haline gelecektir” dedi.
HABER MERKEZİ
Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ile Gazetemiz Yazarı Faruk Ceylan, Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı’yı makamında ziyaret etti.
 İki dönemde yapılacak hizmetten fazlasını bir dönemde gerçekleştirerek Babaeski Belediye Başkanlığını rekor oyla ikinci defa kazanıp Efsane Başkan haline gelen Av. Abdullah Hacı, Gökkaya ve Ceylan’ı makamında ağırladı.
Başkan Hacı Babaeski için yaptığı hizmetleri bu dönemde ikiye katlamayı hedeflediğini belirterek;
“Ben görev sürem içinde, 09.00-18.00 saatleri arasında memur mantığı ile çalışmayı aklıma bile getirmedim. İnanın çoğu zaman 3-4 saat uyku uyuyorum. Layıkıyla yaparsanız Belediye Başkanlığı çok zor bir iştir. Ancak bu bir aşk işidir. Babaeski sevdam, İlçemin güzel insanlarına daha fazla hizmet edebilme anlayışımı ortaya koymaktadır.  İlçe halkına Belediyecilik anlamında sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra, sosyal anlamda da ciddi hizmetler sunmaya gayret ediyoruz. Ekip arkadaşlarımızla mesai tahtidinde bulunmadan gece gündüz çalışıyor ve bu çalışmalarımızın karşılığını memnuniyet olarak aldığımızda büyük manevi haz alıyoruz. Bu işin güzel yanı insanlara verdiğiniz güzel hizmetlerle onların sevgilerini kazandığınızı görmektir. İlçemize parasal anlamda büyük yatırımlar yaptık. Bu yatırımlar çerçevesinde alt yapı ve üst yapı olmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Babaeski bir süreliğine şantiye haline gelecek. Halkımızdan biraz sabırlı olmalarını bekliyorum.  Bir inşaat yaparken bile temelini kazıyor, kabasını çıkıyorsunuz. Sonunda modern bir binaya kavuşuyorsunuz. İnanın çevreye rahatsızlık vermeden yapılabilecek bir alt yapı teknolojisi olsa onu da tereddütsüz kullanırım. Halkımızdan Kırmadan, kazmadan yapmanın mümkün olmadığı gerçeğini kabul ederek, anlayış bekliyoruz. Babaeski en kısa zamanda herkesin gıpta ettiği bir Avrupa Kenti haline gelecektir” dedi.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.