GÜRŞAN’DAN KUTLAMA

58
* Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan, el değiştirmesi nedeniyle Yeşilyurt Gazetesi’ni aradı. Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül ile görüşen Gürşan; “Yeni döneminizde başarılar dilerim” dedi.
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan, Yeşilyurt Gazetesi’nin el değiştirmesi ve gazeteyi Zortul Medya Grubu’nun alması nedeniyle Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül ‘ ü aradı.
* “Yepyeni bir renk ve soluk bekliyoruz”
Yeşilyurt Gazetesi’nin el değiştirmesinin hemen ardından, bölge basınında önemli bir renk ve soluk meydana geleceğine inandığını belirten Milletvekili Gürşan; “Gazetenin, ülke genelinde güçlü bir oluşum tarafından alınmış olması önemli bir etken. Bunun yanında da, yaklaşık 30 yıldır tanıdığım, medya camiasının önemli bir markası olan Şenol Goncagül’ün, yönetimine gelişi, mutluluk vesilesi oldu. Yeni yayın döneminde başarılar diliyorum” dedi.
* “Herşey Kırklareli için”
Milletvekili Gürşan’ın iyi dileklerinden dolayı teşekkür eden Yeşilyurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül, görüşme sonrası şunları dile getirdi:
“1986 yılında gazeteciliğe, Yeşilyurt Gazetesi’nde başladım. Şenol Gürşan da, o dönemlerde siyasete girmişti. Sayın Cumhurbaşkanımız, o dönemlerde Refah Partisi İstanbul İl Başkanıydı. Aynı zamanda da, Kırklareli Müfettişiydi. Kemal Şar, Salim Küçük, Şenol Gürşan, Kadir Doğan, Hikmet Yıldırım gibi isimlerle birlikte toplantılar yapardık. Sayın Cumhurbaşkanımız, çalıştığım gazetedeki bana ait (küçük turuncu daktiloda) ulusal gazetelerin köşe yazarlarına cevaplar yazar, bizim faksımızdan bunları gönderirdik. Cezaevine girişinde de, sürekli olarak kendisine o zaman sahibi bulunduğumuz Önadım Gazetesi’ni yollardık. Bir bayram gününde de, kendinin haberi olmadan, tam sayfa ve renkli bir bayram mesajını Önadım Gazetesi’nde yayınlayarak, kendisine Şenol Gürşan ile ulaştırmıştık. Çok mutlu olduğunu ve duygulandığını, Gürşan’dan öğrenmiştik. Kızımızın Lösemi Hastalığı esnasında da, sürekli olarak Sayın Emine Erdoğan ile Sayın Cumhurbaşkanımızın danışmanları sürekli ararlar ve durumumuzu takip ederlerdi. Ne zaman kendileri ile görüşsek, görür görmez tanırlar ve hal hatır sorarlar. O dönemlerden beridir de, Sayın Vekilimiz, adaşım Şenol Gürşan ile kadim dostluğumuz vardır. İyi dilekleri beni mutlu etti” dedi.
* “Gündemi sarsacak açıklamalarla gelecek”
Hafta sonu yapılacak olan AK Parti İl Kadın Kolları Kongresi’ne geleceğini ve kongre evvelinde de gazetemizi ziyaret ederek, özel açıklamalarda bulunacağını belirten Milletvekili Şenol Gürşan; “Herşey Kırklareli için. İçi boş sözler ve vaadler vermiyoruz. Sadece konuşmakla siyaset yapmıyoruz. Yaptığımızı anlatıyor ve söz verdiklerimizi de yapıyoruz. Hafta sonu Kırklareli’ye geldiğimde, Yeşilyurt Gazetesi’ni ziyaret ederek, önemli açıklamalarda bulunacağım” dedi.
TEILEN
Önceki İçerikVE İSTİFA ETTİ
Sonraki İçerikGAZ KLOR ALIMI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.