Gürşan; “Bize 5 yıl süre verin”

8
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan hem Kırklareli’de Aday Adaylığı Süreci hem de Kırklareli’de yapılan ve yapılacak olan yatırımlarla ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamalarda şunları kaydetti:
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan hem Kırklareli’de Aday Adaylığı Süreci hem de Kırklareli’de yapılan ve yapılacak olan yatırımlarla ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamalarda şunları kaydetti:
“Partimiz adına İlimizde çok güzel bir Aday Adaylığı Süreci yaşanıyor. Gün geçtikçe sayılar da artmaya başladı. Tarafsızlık ilkesi gereğince hem İl Yönetimi hem de kendim açıklama yapmıyoruz. Tüm aday adaylarımıza eşit mesafedeyiz. Adayımız açıklandıktan sonra el ele kol kola yola çıkacağız ve AK Parti Belediyeciliğini Kırklareli ile tanıştıracağız. Tek isteğim Vatandaşlarımızdan bizlere sadece 5 yıl için ödünç olarak oylarını vermeleri yönünde. Verdiğimiz sözleri ve hizmetleri yerine getiremediğimiz takdirde bunları bizden geri alabilirler her şey kendi ellerinde” dedi.
* “30 milyonluk yatırım yapıldı”
Aday Adaylığı Süreci ile yaptığı açıklamanın ardından Gürşan Kırklareli’ye yapılan yatırımlar hakkında şunları kaydetti:
“Cumhuriyet Tarihi boyunca ilimize bu şekilde bir yatırım yapılmamıştı. 30 milyonluk TL’lik bir yatırım yapıldı son dönemde. Bu şimdilik sadece bir bölümü diyebilirim. Daha yapılacak birçok yatırım var. 2014 Bütçesinde hükümetimiz her zaman olduğu gibi ilk sırayı Eğitim sonra Sağlığa verecek. 2013 yılında İlimize yapılan ve yapılacak olan yatırımlar ve maliyeti şu şekilde: 
– Demirköy’e 16 derslik 2 milyon TL. 
– Lüleburgaz İstiklal ve Zafer Mahallesi derslikler 4 Milyon TL.
– Kırklareli Karacaibrahim Mahallesi 2 milyon TL.
– Vize 12 Derslik 1,5 milyon TL.
– Kavaklı 12 Derslik 1,5 milyon TL.
– Kırklareli Turizm ve Otelcilik Okulu 12 derslik ve 60 yataklı otel bölümü 7 milyon TL.
– Pınarhisar Anadolu Lisesi 16 Derslik 3,85 milyon TL.
– Lüleburgaz 200 kişilik öğrenci Pansiyonu 2,15 milyon TL.
– Kırklareli Sağlık MESLEK Okulu 4 milyon TL.
Toplamda 11 parça yapılan işlemden 132 derslik ve 400 öğrenci için yapılan yerlerin maliyeti 29,16 milyon TL.’dir. Bunlar kısa bir süre içerisinde yapılan işlemler. Halen yapılan işler içerisinde Gençlik Merkezi, Yüzme Havuzu, Kırklareli Atatürk Stadyumu gibi yerlerimiz var. Bunların maliyetini içerisine koyduğumuzda 100 Milyon TL.’lik bir yatırım ortaya çıkar. Bizler bu yatırımları yaparken hiçbir şekilde particilik ayrımı gözetmiyoruz. Bunları niye yapıyoruz diye bir düşüncemizde olmadı bugüne kadar. Şimdi Kırklareli için ayağa kalkma zamanı bize oylarınızı verin ve bakın daha neler olacak. Bizler yapamayacağımız şeylerin sözlerini vermiyoruz ve taahhüt etmiyoruz. Yaptıklarımız ortada yapacaklarımız ise sırada bekliyor. Kırklareli halkından tek isteğim gelecek olan yerel seçimlerde AK Partinin çatısı altına sokmak. Belediyecilik bizim işimiz ve bunu ancak biz yaparız.” (Serkan Koçtürk)    

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.