Güreşçilerimiz Veteranlar Türkiye Güreş Şampiyonası’ndan madalyalar ile döndü

14
Türkiye Güreş Federasyonu’nun 2011 yılı faaliyet programında yer alan Veteranlar Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası yoğum katılım ile  24-25 Eylül tarihlerinde Ankara Yaşar Doğu Spor Salonu’nda yapıldı.
HABER MERKEZİ 
Müsabakaların ilk gün açılışını Spor Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Kocatepe,  Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Çakır, Mevlüt Kocadağ, Hüsnü Oral, Serdar Korkusuz, Disiplin Kurulu üyesi Ergün Taşçı’’da izledi. 
Başarılı ve centilmence geçen müsabakaların sonunda iddialı olan Kırklareli Belediye Spor Kulübümüz adına güreşçilerimiz Galip Tarhan, Recep Güler ve Ertuğrul Tagal Altın, Gümüş ve Bronz madalyalar ile Kırklareli’ne döndü..
* 65 yaş 69 kilogram Klasman Listesinde yarışan Galip Tarhan, Türkiye 1. (Birincisi) (Altın Madalya) 
* 47 yaş 63 kilogram Klasman Listesinde yarışan Recep Güler, Türkiye 2. (İkincisi) (Gümüş Madalya) 
* 48 yaş 85 kilogram Klasman Listesinde yarışan Ertuğrul Tagal, Türkiye 4. (Dördüncüsü) (Bronz Madalya) almaya hak kazandılar. 
Şampiyona sonrası 1. olan Güreşçimiz Galip Tarhan, Milli Takım Kampı’na katılacak ve 07-09 Ekim 2011 tarihlerinde Polonya’da yapılacak olan Veteranlar Dünya Şampiyonası’nda; Kırklareli Belediye Spor Kulübümüz adına Türkiye’yi temsil edecektir. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.