Güreş Ağası Ahmet Sezer’den Büyük Mandıra’ya yeni Et Lokantası

94
Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’ne bağlı Büyükmandıra Güreş Ağası Ahmet Sezer, 16 Ağustos 2014 Cumartesi günü saat 15.00’da Büyükmandıra’da Yunus Et Lokantası’nı açtı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’ne bağlı Büyükmandıra Güreş Ağası Ahmet Sezer, 16 Ağustos 2014 Cumartesi günü saat 15.00’da Büyükmandıra’da Yunus Et Lokantası’nı açtı.
Hijyeni, çalışkan personeli ve lezzetiyle dikkat çeken Yunus Et Lokantası’nın açılış törenine; Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez, CHP Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca, İnece Belediye Başkanı Şahabettin Vardar, Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, Kofçaz Belediye Başkanı Mehmet Balcı, Büyükmandıra Belediye Meclis Üyeleri, Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dermenci, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner, Oruçlu Köyü Muhtarı Cemalettin Ateşer, Büyükmandıra Mahalle Muhtarları, Köşe yazarı Özkan Başaran, Soylu Emlak İşletme Sahibi Kadir Tolga Soylu ve Büyükmandıralı vatandaşlar katıldı.
Büyükmandıra Atatürk Caddesi Sağlık Ocağı karşısındaki adresinde açılışı yapılan Yunus Et Lokantası’nın açılış kurdelesini Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez, CHP Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca ve Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner birlikte kestiler. Açılışta konuşma yapan Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez; “Sadece Büyükmandıra değil, tüm Trakya halkının ve esnafının rahatlıkla gelebileceği nezih ve temiz bir iş yeri olmuş. Büyükmandıra Güreş Ağamız Ahmet Sezer’i emeklerinden dolayı tebrik ediyorum. Hem Büyükmandıra’mıza hem de Trakya’mıza uzun yıllar kaliteli hizmeti verecek mekanımız hayırlısı olsun. Allah tamamına erdirsin, bol kazançlar diliyorum. Büyükmandıra’mız Yunus Et Lokanta’mızın açılmasıyla eski hareketliliğine kavuşacaktır. Hayırlısı olsun.” dedi.
Açılış kurdelasının kesilmesinin ardından katılımcılar Büyükmandıra Güreş Ağası Ahmet Sezer’i tebrik ettiler. Büyükmandıra Güreş Ağası ve İşletme Sahibi Ahmet Sezer de tebrikleri kabul ederken, katılımcılara açılışlarında kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.
Tebriklerin ardından katılımcılar Yunus Et Lokantası’nın çalışkan personelinin sunumuyla ikramları kabul ettiler.
Açılış sonrası Belediye Başkanı Sertaç Başyemez, çevre Belediye Başkanlarını makamında misafir etti.
Büyükmandıra Güreş Ağası ve İşletme Sahibi Ahmet Sezer’in eksiksiz çalışmasıyla Büyükmandıra’da hizmete açılan Lokanta’da külbastı, köfte, pirzola, kaşarlı köfte, ciğer, tandır, bonfile, antrikot, sucuk, böbrek gibi et çeşitleri bulunuyor. Trakya’ya mahsus farklı lezzetleri müşterilerinin damak zevkine sunan Yunus Et Lokantası, hijyen ve müşteri memnuniyeti ile de ön plana çıkacağa benziyor.
Misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz ve birbirinden lezzetli ve titizlikle hazırlanmış et ürünlerini tadabileceğiniz bu mekan, geniş ve ferah salonuyla da Büyükmandıra ve Trakya Halkı’nı bekliyor.
Cankurt Medya çalışanları olarak Büyükmandıra’mıza ve Trakya’mıza değer katan Yunus Et Lokantası’na hayırlı olsun dilerken, Büyükmandıra Güreş Ağası ve İşletme Sahibi Ahmet Sezer’e de bol kazançlar dileriz. (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.