Gürbüz, Türkiye İtfaiyeciler Birliği Yönetimi’nde

22
* Kırklareli Belediyesi İtfaiye Müdürü Kenan Gürbüz Türkiye İtfaiyeciler
Birliği’nin 7. Olağan Genel Kurulu’nda Yapılan Seçimle TİB Yönetim
Kurulu’na seçildi.

HABER MERKEZİ
Türkiye İtfaiyeciler Birliği’nin (TİB) 7. Olağan Genel Kurulu, 27 Kasım 2010 Cumartesi günü, Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Eğitim Salonu’nda yapıldı. TİB, yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri’nin belirlendiği Genel Kurul’da, Kırklareli Belediyesi İtfaiye Müdürü Kenan Gürbüz, TİB Türkiye İtfaiyeciler Birliği Yönetim Kurulu’na seçildi. Kenan Gürbüz yaptığı açıklamada, yeni görevinden dolayı onur ve memnuniyet duyduğunu belirterek;
“Taviz vermeden alınan önlemler, denetimler, halkımıza verdiğimiz temel yangın eğitimleri, bilgilendirme amaçlı dağıtılan broşürler ile ilimizdeki yangın olaylarını en alt seviyelere indirmeyi amaçlıyoruz. Şehrimizde mesai mefhumuna bağlı kalmadan 7 gün 24 saat canla başla sürdürdüğümüz hizmetlerimizi bundan sonrada devam edeceğiz.”
Türkiye’de 30 bin itfaiyecinin görev yaptığını söyleyen Gürbüz, Türkiye’deki tüm itfaiye teşkilatlarında personel, araç, istasyon ve müdahale şekilleri konularında birlik ve beraberliğin temin edilmesi başta olmak üzere itfaiyecilik mesleğinin ülke düzeyinde popüler hale getirilmesi ve mesleki dayanışmanın sağlanması için üzerine düşeni yapacağını sözlerine ekledi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here