Günözen; “Hedefimiz kalıcı olmak”

6
2012-2013 sezonunda Kırklareli 1. Amatör Lig A Grubu’nda mücadele eden Pınarhisarspor oynadığı 18 maçta 16 galibiyet bir beraberlik bir yenilgi ile 49 puan alarak ve attığı 75

HABER MERKEZİ
2012-2013 sezonunda Kırklareli 1. Amatör Lig A Grubu’nda mücadele eden Pınarhisarspor oynadığı 18 maçta 16 galibiyet bir beraberlik bir yenilgi ile 49 puan alarak ve attığı 75 gole karşılık kalesinde 14 gol görerek Süper Amatör lige yükselmişti.
Geçtiğimiz haftalarda Kırklarelispor çift kale maç için kendi sahası tadilatta olduğu için Pınarhisar’da bulunan sahayı kullandı. Bu esnada Pınarhisarspor Başkanı Mesut Günözen antrenman öncesinde Kırklarelispor Başkanı Volkan ile bir araya geldi ve şunları dile getirdi: “Kırklarelispor bizim gözbebeğimiz ve gururumuz. Onların başarılı olmaları bizleri onurlandırıyor. Aldıkları başarılar ortada. Onların başarılı olması demek bizlerinde başarıya koşması demektir. Tüm Trakya’nın yükünü omuzlarında taşıyor. Geçtiğimiz sezon bizlerde Pınarhisarspor olarak güzel bir sezon geçirdik ve şampiyon olduk. 2013-2014 sezonunda Süper Amatörde mücadele edeceğiz. Amacımız bu ligde kalıcı olmak ve iyi işler başarmak. Ancak her zamanki gibi gerçi Kırklarelispor’unda derdi aynı sponsor bulmakta zorlanıyoruz. Hatır gönül işleri ile devam ediyoruz. Umuyoruz ki birileri sahip çıksın. Birileri destek olsun. Bizlerin bu işleri için yaptığını düşünen çok ancak bu işler para pul işi değil sevmeyen insan bu tür şeylere zaman harcayamaz. Ancak bu emeğin karşılığını sporcu kardeşlerimize bir şekilde vermeye çalışıyoruz. Bir Futbol Topunun bile fiyatı 200-250 TL bir düşünün en az 10-15 futbol topuna ihtiyacınız var. Forması ayakkabısı derken ciddi rakamlar ortaya çıkıyor. Bunları karşılayacak gücümüz yok. Yakın zamanda Sentetik çim saha yapılacak ve düzenleme olacak. Biraz düzenleme yapıldığı takdirde burası daha da güzel olacak. Türk futbolu ancak güzel tesisler güzel sahalar olduğu takdirde ilerleyebiliri. Bu konu ilgili Spor bakanlığının güzel çalışmaları mevcut olduğunu biliyoruz. İnşallah yakın zamanda bunlarda olur.  Hem Pınarhisarspor’a hem de Kırklarelispor’a 2013-2014 sezonun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  (Serkan Koçtürk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.