Gündoğdu’nun tanıtımlarına vatandaş tepkili

14
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Belediye Başkan Aday Adayı Vecdi Gündoğdu’ya ait afişlerin başkaları tarafından kiralanan billboardların üzerine yapıştırılmasına ve duvarlara yağlı boya ile slogan……
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Belediye Başkan Aday Adayı Vecdi Gündoğdu’ya ait afişlerin başkaları tarafından kiralanan billboardların üzerine yapıştırılmasına ve duvarlara yağlı boya ile slogan yazılmasına vatandaşlar tepkili.
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) diğer adaylarının billboard kiralayarak tanıtım yaptığını belirten vatandaş, Vecdi Gündoğdu’nun başkalarının kiraladığı billboardların üzerine kendi afişlerini yapıştırmasının şık olmadığını söylediler. Gündoğdu’yu destekleyenlerin duvarlara yağlı boya ile yazı yazmalarının da çevre kirliliği meydana getirdiğini belirten vatandaşlar, bu tanıtımların Vecdi Gündoğdu’ya artı değil, eksi puan kazandırdığını da vurguladılar. 
Gündoğdu’nun tanıtımlarına gazetemizi telefonla arayarak tepkilerini dile getiren vatandaşların tarif ettiği birkaç noktaya gittik ve yakınmalara konu olan billboardlarla duvar yazılarını yerinde tespit ettik. (Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here