Gündoğdu “Kırklareli’nde seçim çok yönlü araştırma ile olacak”

11
Kırklareli Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Aday Adayı Vecdi Gündoğdu esnafla bir araya geldi. 20 Eylül 2013 Cuma günü saat 10.00’da Dingiloğlu Parkında Meclis adayları ile Esnafları ziyaret eden Gündoğdu…..
HABER MERKEZİ
Kırklareli Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Aday Adayı Vecdi Gündoğdu esnafla bir araya geldi. 20 Eylül 2013 Cuma günü saat 10.00’da Dingiloğlu Parkında Meclis adayları ile Esnafları ziyaret eden Gündoğdu ilk ziyaretini Arasta Esnafını ziyaret ederek başladı. Buradaki esnaf ve Vatandaşla konuşan Gündoğdu “Bende sizler gibi esnafım ve dertlerinizin ne olduğunu iyi biliyorum desteklerinizi bekliyorum” dedi. Ziyaretine Karaumur  Caddesindeki esnaflarla sürdüren Belediye Başkan Aday Adayı Vecdi Gündoğdu Genel durum hakkında şunları dile getirdi: “Amacımız vatandaşımızla ve esnafımızla bir araya gelmek. Ben Kırklarelili ve Esnaf camiasının içerisinden birisi olarak kendilerinin sorunlarını çok iyi biliyorum” dedi.
Daha sonrasında Gündoğdu Parti içerinde yaşanacak seçim süreci ile şunları kaydetti: “ Seçime bildiğiniz gibi Partimizden dört adayımız Kadir bey, Ünal Bey, Belediye Başkanımız Cavit bey var. Partimiz için hayırlı uğurlu olsun. Bizimde hedefimiz Belediye Başkanlığı koltuğunu oturmak. Önümüzdeki asıl amaç Cumhuriyet Halk Partisinin seçimleri alması olacak. Dışarıda herkes değişik şeyler söylüyor Aday seçimleri için. Ancak genel Merkez’de konuşulan ve Genel Başkan Yardımcılarımızın söylenenle burada söylenen arasında fark var. Kırklareli’nde seçim tek aşamalı değil. İl Merkezinde ilk önce Vatandaşa sonra Üyelere ve sonrasında ise birebir görüşmeler olacak yani çok yönlü olacak. Babaeski’de direkt olarak delege bazında, Lüleburgaz’da ise Anket yapılacak. Sonuçta ne olacaksa hayırlı uğurlu olsun. Ancak Parti Genel Merkezinin söylediklerine herkesin doğru bir şekilde kulak vermesi gerekiyor” diyerek konuşmasına son verdi. (Serkan Koçtürk)    

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here