Gündoğdu halkın içinde

167
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Vecdi Gündoğdu vatandaşları ve partilileri ziyaret etmeye devam ediyor.
HABER MERKEZİ 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Vecdi Gündoğdu vatandaşları ve partilileri ziyaret etmeye devam ediyor.
Gündoğdu gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında merkez ilçeye bağlı Kızılcıkdere ve Pınarhisar İlçesi’ne bağlı Tozaklı Köyleri’nde partililerle ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Gerçekleştirilen ziyaretlerin ilkini Kızılcıkdere Köyü’ne yapan Gündoğdu burada köy kahvehanesinde vatandaşlara partisinin milletvekilliği seçimlerinde izlediği yolu anlattı. Gündoğdu CHP’nin Önseçim ile Milletvekili Adayları’nı belirleyeceğini ifade ederek; “Partimiz üyeleri ile birlikte ön seçim yaparak milletvekili adaylarını tespit edecek. Bu seçimde sadece delegeler değil partiye üye olan herkes oy kullanabilecek. Yapılacak olan seçimde en az 2 en çok 3 kişiyi tercihe edilmesi gerekiyor.  Partimize gönül vere parti üyelerimiz Seçtikleri  Milletvekili Aday Adayı’nı adaylığa taşıyacak” dedi.
Gündoğdu daha sonra gündeme dair açıklamalarda bulunduktan sonra ikinci durağı olan Pınarhisar İlçesi’ne bağlı Tozaklı köyüne hareket etti.
Tozaklı Köyü’nde parti ve vatandaşlarla bir araya gelen Gündoğdu burada partisinin Milletvekilliği Adayı’nı nasıl belirleyeceği hakkında bilgiler verdi.
Gündoğdu AK Parti’nin iktidarı boyunca vatandaşları özellikle çiftçi, emekli, işçi, esnaf guruplarının nasıl zor duruma düşürdüğü hakkında bilgiler verdi. Parti üyeleri ve vatandaş tarafından büyük ilgi gören Gündoğdu, konuşması bittikten sonra köyden ayrıldı. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here