“Gündem Gazetesi’ne başarılar dilerim”

20
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı Hasan Ali Eren, Marmara Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Metin Karakuş ve Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran gazetemizin de bağlı bulunduğu Cankurt Medya Grubu’na bağlı bulunan ve Babaeski ilçemizde günlük olarak yayın hayatını sürdüren Babaeski Gündem Gazetesi’ne ziyarette bulundular
HABER MERKEZİ
.
Babaeski Gündem Gazetesi Editörü Ceyhun Çolak’a bir dergi hediye eden Metin Karakuş Gündem Gazetesi’nin günlük yayın hayatında emeği geçenleri tebrik etti.
Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran’da Metin Karakuş’un Babaeski’nin bağrından yetişen gururu olduğunu söyleyerek yeni çıkardığı Marmara Dergisi’nin çok özenle hazırlandığı için büyük okuyucu kitleleri yakalayacağını umduğunu kaydetti. 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı Hasan Ali Eren’de gerçekleştirilen ziyarette yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:
“Babaeski ilçemizde günlük olarak yayın yapan Gündem Gazetesi’nin başarılı çalışmalarını ve Metin Karakuş’un Genel Yayın Yönetmenliği’ni yaptığı Marmara Dergisi’ni de ilk sayısından itibaren dikkatle takip ediyorum. Babaeski’de günlük yayın yapan Gündem Gazetesi’ne ve Marmara Dergisi’ne yayın hayatında başarılar dilerim. Emeği geçen tüm basın emekçilerini tebrik ediyorum.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here