“Güçlü bir kadro kuracağız”

1
1. Transfer Dönemi başladı
* 1. Transfer Dönemi’nin başlamasının ardından ilk olarak İç Transferleri bitireceklerini söyleyen Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can, 15 Haziran’dan sonra Dış Transferlere başlayarak çok güçlü bir kadro kuracaklarını ifade etti.  
HABER BERKEZİ 
2015-2016 Futbol Sezonu’nda 1. Transfer ve Tescil Dönemi 9 Haziran 2015 Salı günü başlamasının ardından Kırklarelispor’da gözler transfere çevrildi.
Bu sezon TFF 2. Lig’te üst üste 5. kez mücadele edecek olan Kırklarelispor’da ilk olarak İç Transferler bitirilecek. Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can, İç Transferlerin ardından ise Dış Transferlere Kırklarelispor’a fayda sağlayacak isimlerle görüşmelere başlayacaklarını ifade etti. Can, Transfer Dönemi’nin FIFA Kuralları gereği 12 hafta (84 gün) süreceğini ve 31 Ağustos 2015 tarihinde sona ereceğini söylerken, 2. Transfer ve Tescil Dönemi’nin de 5 Ocak 2016 tarihinde başlayıp yine FIFA Kuralları gereği 4 hafta (28 gün) süreceğini ve 1 Şubat 2016’da son bulacağını söyledi. 
* “Çok güçlü bir kadro kuracağız” 
Yeni sezon öncesi çok güçlü bir kadro kuracaklarını söyleyen Volkan Can, ilk olarak geçen sezonun kemik kadrosunu kuruyacaklarını söyledi. İç Transfer’de Kırklarelispor’a faydalı olacak olan futbolcularla masaya oturacaklarını söyleyen Can; “İç Transferin ardından 15 Haziran’dan sonra Dış Transferler’de Teknik Heyetimizin ihtiyaç duyduğu mevkilere transferler yapacağız.” 
* “Kombine Kartı bu sezon inşallah ilgi görür” 
Gecen sezon maçlarını Lüleburgaz 8 Kasım Stadı’nda oynadıklarını söyleyen Can, bu nedenle Kombine Kart satışlarının istekleri gibi sonuçlanmadığını söyledi. 3 sezondur Kırklareli Atatürk Stadı tadilatta olmasından dolayı maçları Lüleburgaz’da oynadıklarını ve bu nedenle her maçı deplasmanda oynadıklarını söyleyen Can, bu nedenle geçen sene Kombine Kart’a tartarların fazla ilgi göstertmediğini söyledi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here