Güç Business Congress, Kırklareli Üniversitesi’ndeydi

43
Güç Business Congress, Kırklareli Üniversitesi’ndeydi

Güç Türkiye Projesi tarafından gerçekleştirilen Güç Business Congress Kırklareli Üniversitesi Babaeski Meslek Yüksekokulu’ndaydı.

“GÜC Business Congress”le iş dünyasından birçok CEO ve üst düzey yönetici Kırklareli Üniversitesi Babaeski Meslek Yüksek Okulu öncülüğünde gençlerle buluştu.

Temel sorun olan işsizliğin üniversite yıllarından başlayan çalışmalarla çözülmesi gerektiği görüşünü 2002’den beri sahada yürüttüğü yüzlerce aktiviteyle bu görüşün arkasında duran GÜC projesi; nihayetinde Iş dünyası ile Üniversitelilerin buluşması adına yakalanabilecek en üst perde olan CEO’larla temas sürecini yaratıcı teknolojilerle hayata geçiriyor. 4 Aralık Cuma günü saat: 11:00-16:00 arasında başlayan kongrede Sancaktar Grup CEO’su Murat Çeliksoy “Pazarlama ve Satış Mühendisliği” konulu bir panel gerçekleştirdi. Cumartesi günü ise TUV-SUD Eğitim ve Planlama Koordinatörü Enver Coşkunsu “Genel Sigortacılık” konulu bir seminer verdi. Kongre sonunda katılımcılara “GUC Business Congress” katılım sertifikası ve E-learning katılım hakkı ve katılım sertifikası olmak üzere toplam 2 farklı katılım sertifikası verildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here