“GÖZDE YATIRIMLAR” YOLDA

1
+ Trakya ‘ da Yeşilyurt Gazetesi ile Babaeski Gündem Gazetelerini satın alan Zortul Medya Grup AŞ yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Zortul :”Medya alanındaki yatırımlarımız, sürpriz girişimlerle devam edecek” dedi.
Kadir Sinici
Özel Haber
Medya sektörüne giren ve kısa zamanda önemli bir aktör haline gelen Zortul Medya Grup A.Ş. tarafından medya alanındaki yatırımları sürecek.
ZORTUL :”ADIM ADIM İLERLEYECEĞİZ”
Trakya ‘ da Yeşilyurt ve Babaeski Gündem Gazetesini satın alan Zortul Medya Grup A.Ş. yönetim kurulu başkanı Murat Zortul, yakında yeni sürpriz yatırımlarla camiada ses getireceklerini söyledi. Zortul :”Şenol Goncagül yönetimindeki medya yayın grubumuza, önümüzdeki günlerde büyük ses getirecek yeni bir yayın kuruluşunu daha ekleyeceğiz. Halen sahip bulunduğumuz 2 adet günlük gazetemize, farklı alandaki yeni bir yayın kuruluşu daha dahil oluyor. Medya alanındaki yatırımlarımız emin adımlarla devam edecek. “ dedi.
GONCAGÜL :”ÖNEMLİ HEDEFLERİMİZ VAR”
Zortul Medya Grup A.Ş. genel yayın yönetmeni Şenol Goncagül ise; yapılan ve yapılması planlanan medya yatırımlarının profesyonellik çerçevesinde, tamamen toplumun yararına, iyi niyet ile yoluna devam ettiğini belirterek :” Bizde şantaj veya montaj olmayacak! Kamu yararına yayın yapan, önceliği de, toplumun çıkar ve menfaatlerine dayalı hedeflere veren bir medya grubuyuz. Birkaç gün içerisinde de, yepyeni bir yayın kuruluşunu daha bünyemize dahil ediyoruz. Yazılı basın alanına ek olarak, farklı bir yayın alanında da olacağız. Bununla da kalmayacak ve yayın ağımızı önümüzdeki süreçte genişleterek, güçlendireceğiz. Bugüne kadar kısa bir zaman geçmesine rağmen, gelen tepkiler son derece olumlu ve pozitif. Büyük ve güçlü bir grubun mensubu olmak, bir çok açıdan bizi güçlü ve hedeflerimize ulaşabilme açısından umutlu hale getiriyor. Kurumsal ve ilkeli bir yönetim anlayışı sayesinde, adım adım yolumuza devam ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here