Goller yağmur oldu yağdı

56
Kırklareli 1. Amatör Ligi ve Süper Amatör Liginde..
HABER MERKEZİ
Kırklareli 1. Amatör Ligi ve Süper Amatör Liginde bu hafta sonu çekişmeli maçlar ve ilginç sonuçlar ortaya çıktı. Süper Amatör Ligde; Lüleburgazspor 26-0 Kayaspor, Vizespor 2-1 Yıldırımspor, Evrenspor 3-0 Yıldırımspor, K.eli Güvenspor 1-2 B.Karıştıranspor, Adaspor 3-2 Sanayispor ve Pehlivanköyspor 4-1 Demirköyspor şeklinde sonuçlandı. Bu sonuçlar ile 5. Haftasını geride bıraktığımız Kırklareli süper Amatör Liginde 13 Puanla Evrenspor liderlik koltuğunda oturmaya devam etti. Süper Amatör Ligde Kayaspor’un kötü gidişi tüm hızıyla devam ederken 26-0 biten Lüleburgazspor-Kayaspor maçı haftaya damgasını vurdu.
Haftanın Takımı: Lüleburgazspor
Kırklareli 1. Amatör Lig A ve B Grubu maçlarında ise şu sonuçlar alındı.
A Grubu;  Emirspor 1-0 Karahıdırspor, Trakya Gençlikspor 5-1 Üsküpspor, Özerspor 5-3 Trakya Fenerspor, Celaliyespor 4-0 Eskitaşlıspor ve Sergenspor 2-2 Kofçaz Serhad Spor şeklinde sonuçlandı ve 4. Haftası geride bırakılan Kırklareli 1. Amatör A Grubunda Sergenspor 10 puan ile liderlik koltuğunu korumaya devam etti.  A Grubunda Şampiyonluk mücadelesi veren iki takımın mücadelesi olan Sergen spor-Kofçaz Serhad Spor maçı haftanın en çekişmeli maçıydı. Maçın başından sonuna mücadele içerisinde geçen maçta takımlar 1’er puana razı oldu.
Haftanın Takımı: Trakya Gençlik Spor
B Grubu; Kavaklıspor 10-0 Vize Acarspor, Kentspor 5-3 Çakıllı G.Birliğispor, Kaynarca Gençlik Spor 3-3 İstasyonspor şeklinde sonuçlandı. B Grubunda Karaağaç-Hamitabat ve İnecespor-Sarıcaalispor maçları güvenliğin gelmemesi sebebiyle oynanmadı. Kırklareli 1. Amatör B Grubunda 5. Hafta sonunda Kavaklıspor aldığı farklı galibiyet ile hem liderlik koltuğunu hem de haftanın takımı koltuğunu rakiplerinden kapmış oldu.
Haftanın Takımı: Kavaklıspor
(Fatih Eser)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here