Gökkaya’dan Kofçaz Belediye Başkanı Balcı’ya ziyaret

8
Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ve Gazetemiz Yazarı Faruk Ceylan Kofçaz Belediye Başkanı Mehmet Balcı’ya ziyarette bulundu.
HABER MERKEZİ
Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ve Gazetemiz Yazarı Faruk Ceylan Kofçaz Belediye Başkanı Mehmet Balcı’ya ziyarette bulundu.
Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Balcı, Gökkaya ve Ceylan’a Kofçaz Belediyesi hakkında bilgiler verdi. Başkan Balcı sözlerine, kendisinden önce Belediye Başkanı olan Nuri Çalışkan’a teşekkür ederek başladı ve şunları kaydetti;
“Nuri Başkana da, ondan önceki Başkanlara da teşekkür ederim. Hepsi Kofçaz’ımıza hizmet için çalıştı. Bende bu hizmet yarışında Bayrağı Nuri Başkandan devir aldım. Onun başlattığı hizmetlerin devamını sağlıyor, bu hizmetleri büyüterek halkımıza sunmak için çalışıyorum. 
Toplumda yanlış bir algı sağlamak istemiyorum. Benden önce ki Başkanlar tabi ki Kofçaz’a hizmet ettiler ama ben bu hizmetleri yeterli bulmuyor ve daha iyisini, daha fazlasını yapacağımı iddia ediyorum. Kofçaz, hepinizin bildiği gibi Türkiye’nin hem en küçük, hem de siyasi iktidarlardan destek alamamış, göz ardı edilmiş bir İlçesi. Hizmetin büyüyerek artması, Kofçaz’ın köy vasfından kent vasfına dönüşmesi için mutlaka maddi kaynak gerekmektedir. Ben Belediye Başkanı olarak bu maddi kaynağı sağlamak için projeler üretiyorum. Bu projeler kapsamında Kofçaz halkı için istihdam sağlamayı planlıyorum. Hazırladığımız kaynaklara işlerlik sağladığımızda Kofçaz bu güne kadar tarihinde görmediği hizmetleri alacaktır” dedi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here