Gökçe Ailesi’ni sevenleri acı günlerinde yalnız bırakmadı

33
* Eski Kırklareli Belediye Başkanı Kadir Gökçe’nin babası Mehmet Halit Gökçe, 91 yaşında hayata gözlerini yumdu.
* Eski Kırklareli Belediye Başkanı Kadir Gökçe’nin babası Mehmet Halit Gökçe, 91 yaşında hayata gözlerini yumdu.
HABER MERKEZİ
Trakya’nın ilk şoförlerinden ve nakliyecilerinden olan, 74 senelik ehliyete sahip, Kırklarelispor’un Kurucu Başkanlığı ile ilk Başkanlığı’nı yapmış olan Mehmet Halit Gökçe (91), özel bir hastanede uzun süredir gördüğü Böbrek Yetmezliği tedavisinden kurtulamayarak 27 Kasım 2014 Perşembe günü sabah saatlerinde hayatını kaybetti.
Eski Kırklareli Belediye Başkanı Kadir Gökçe, Mustafa Gökçe, Tuncay Gökçe ile Merhum Gönül Gökçe Bayram’ın babası olan Mehmet Halit Gökçe’nin cenaze namazı aynı gün Kırklareli merkez ilçe Hızırbey Camii’nde İkindi Namazı’nın ardından kılındı.
Başta Kadir Gökçe olmak üzere aile fertleri kendirline başsağlığı dilemeye gelen sevenleri ile tek tek tokalaşarak taziyeleri kabul ettiler. 
Merhum Mehmet Halit Gökçe’nin cenazesi kılınan namazın ardından sevenlerinin omuzlarında cenaze aracına konulduktan sonra, Kırklareli Şehir Mezarlığı’nda defnedildi.
Cankurt Medya ve Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt başta olmak üzere tüm çalışanlar olarak Merhum Mehmet Halit Gökçe’ye Allah’tan rahmet, kederli ailesine de başsağlığı dileriz. (Savaş Eskici)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here