GMK Mutfak’tan Çok Güzel Hareketler

18
Kırklareli merkez ilçede eğitim ve öğretim vermekte olan Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından oluşturulan “GMK Mutfak” Tiyatro Grubu 27 Nisan 2012 Cuma günü saat 20.00’de Kırklareli Kültür Merkezi’nde sergiledikleri gösterileri ile büyük beğeni topladılar.
HABER MERKEZİ
Çeşitli parodilerin yer aldığı gösteriyi; Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Şube Müdürü Beyhan Turfan, Okul Müdürü Cevdet Ağca, Okul Öğretmenleri, öğrenciler ve veliler izledi.
Sınıf Öğretmenleri; Fatma Turhan ve Sevcan Akbayrak ile Teknoloji Öğretmeni Rengin Kurtulan’ın önderliğindeki “GMK Mutfak” Tiyatro Grubu’nda; Doğuş Yıldız, Oğulcan Engin, Azizcan Demir, Zerrin Kaba, Diyar Civan Eroğlu, İlknur Kösem, Efekan Demir, Damlanur Gündüz, Buket Kurtboğan, İrem Yavuz, Hamidullah Koçak, Şevval Yavuz, Selin Gündüz, Beyza Kara, Enes, Uçar, Nilberk Yılmaz, Yunus Emre Tayaz ile Gökay Kamalı yer aldı. Oyunun müzisyenliğini; Tevfik Fikret İlköğretim Okulu’ndan Süreyya ve Özcan ile Vali Faik Üstün İlköğretim Okulu’ndan Enes yaptı.
Gösterinin sonunda Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Şube Müdürü Beyhan Turfan ile Okul Müdürü Cevdet Ağca gösterinin hazırlanmasında büyük emekler harcayan öğretmenler ile öğrencileri tebrik ettiler. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here