Girişimci Kadınlar Kaymakam eşini konuk etti

8
Lüleburgaz İş Adamları Derneği (LİAD) Girişimci kadınlar komisyonu ayın konuğu olarak Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin Yılmaz’ın eşi Rahime Yılmaz’ı ağırladı.
HABER MERKEZİ
Lüleburgaz İş Adamları Derneği (LİAD) Girişimci kadınlar komisyonu ayın konuğu olarak Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin Yılmaz’ın eşi Rahime Yılmaz’ı ağırladı. Dernek Merkezi’nde yapılan Kahvaltıya LİAD Üyesi 30 iş kadını katıldı.
Toplantı öncesi konuşma yapan LİAD Genel Sekreteri Şadan CANAZ; “LİAD olarak kadınlarımızın iş dünyasında daha aktif olmasını arzu ediyoruz. İki yıldır dernek bünyemizde Kadın Komisyonumuzu kurduk. Yaklaşık 30 civarında iş kadını üyemiz bulunmakta.  İş hayatında olan kadınlarımızın gelişimi için çalışırken, iş sahibi olmayan kadınları da iş dünyasına hazırlama çabasındayız. Bu amaç doğrultusunda birçok faaliyetlerimiz oldu ve olmaya da devam edecektir” dedi.
Programda LİAD Girişimci Kadınlar Komisyonu başkanı Şükran Erçetin ise komisyon çalışmaları ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Erçetin sunumda şunları kaydetti;
“Komisyonumuz yeni olmasına rağmen kısa zamanda ciddi mesafeler kaydettik. Birçok aktiviteye imza attık. Önümüzde ki dönemde yoğun bir tempomuz olacak.  Özellikle bayanlar için Kişisel Gelişim Kurslarına ağırlık vereceğiz. Bunun yanında mesleki bilgilendirme eğitimlerimiz olacak. Ülke içi ve ülke dışı iş ve araştırma gezilerimiz olacak. En yakın zamanda Bursa İş Adamları Derneği Kadın Komisyonu davetlisi olarak Bursa’ya ziyaretimiz olacak.  2 Ekim’de sanal medya kullanımı ile alakalı seminerimiz olacak. Fransa’ya bir gezi düşünüyoruz başta Paris olmak üzere Fransa gezimiz olacak. Çevre derneklerle irtibatlarımız ve ziyaretlerimiz olacak. Yeni dönemde daha hareketli bir Girişimci Kadınlar Komisyonu göreceğiz. Üye olmayan iş kadınlarımızın katılımını bekliyoruz.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.