“Giderek güçleniyoruz”

18
* TEMAD (Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği) Babaeski Temsilcisi Emekli Astsubay İhsan Bektaş, çalışmaları ile ilgili olarak gazetemize bilgilendirmelerde bulundu.
Şenol Goncagül
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Babaeski Temsilcisi İhsan Bektaş, Yeşilyurt Gazetesi’ne bilgilendirmelerde bulundu.
* “3 önemli hedefimiz var”
Temsilcilik görevini aldıktan sonra, kendine önemli hedefler belirlediğini belirten Bektaş; “Kentte bulunan emekli astsubayların % 60 lık kısmını üyelerimiz arasına katmayı planlıyoruz. Dernek olmayı ve derneğimize ait bir ofisimizin hayata geçmesini hedefliyorum. Özellikle, üye oranını arttırma konusunda önemli mesafeler aldık. Almaya devam edeceğiz” dedi.
* “TEMAD önemli bir STK oldu”
Özellikle son yıllarda, önemli bir Sivil Toplum Kuruluşu (STK) haline gelen ve gelmeye de devam eden TEMAD’ın, sağlam temeller üzerinde yükselmeye devam ettiğini dile getiren Bektaş; “Emekli olup, bir kenara çekilen meslektaşlarımızı, derneğimize dahil ederek, topluma kazandırmayı planlıyoruz. Tüm emekli meslektaşlarımız ile görüşüyoruz. İkna ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here