Gider; “Zabıta her zaman belediyemizin aynasıdır”

12
Kırklareli Belediyesi’nde Zabıtanın Kuruluşu’nun 188. Yılı kesilen pasta ile kutlandı. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi’nde Zabıtanın Kuruluşu’nun 188. Yılı kesilen pasta ile kutlandı. Zabıta Müdürlüğünü ziyaret eden Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider ve Basın Halkla ilişkiler Müdürü Perihan Laçin, Zabıta personelinin gününü kutladı.
Zabıta Haftası dolayısı ile alınan pasta Zabıta Müdürü Mehmet Tarlacı tarafından kesildi. Tarlacı, kutlama dolayısıyla personeli adına Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider ve Basın Halkla İlişkiler Müdürü Perihan Laçin’e teşekkür etti.
Kutlamada bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider, Zabıtanın her zaman Belediyenin aynası olduğuna vurgu yaptı.
Gider; “Zabıta her zaman belediyemizin aynasıdır. Bu yıl Zabıta Teşkilatının Kuruluşu’nun 188. Yılı’nı kutlanmaktadır. Her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında Zabıta haftası olarak kutlanıyor. İşimiz kolay değil. Bunun bilincinde olarak kadromuzu eğitimli, bilinçli, güler yüzlü zabıta memuru arkadaşlarımızla destekliyoruz. Amacımız kimseyi üzmek ya da ceza kesmek değil ama kuralları olan bir hayatta yaşıyoruz. Şehrin güzelliği, esnafın hakkını, vergi verenin değerini korumamız gerekiyor. Zabıta, Kırklarelili hemşehrilerimizin huzuru için çalışıyor" dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here