“Gezilerimiz devam edecek”

15
* Lüleburgaz Kültür ve Turizm Derneği (LUTED) Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Göksu, LUTED olarak Kültür Gezileri’nin devam edeceğini söyledi.

HABER MERKEZİ
Lüleburgaz Kültür ve Turizm Derneği (LUTED) Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Göksu, LUTED olarak Kültür Gezileri’nin devam edeceğini söyledi.
LUTED olarak 02-07 Haziran 2010 tarihleri arasında ADD Lüleburgaz Şubesi ile birlikte düzenledikleri Bulgaristan-Makedonya Gezisi’nin büyük beğeni topladığını da belirten Göksu;
“Lüleburgaz Kültür ve Turizm Derneği olarak hem çevremiz hakkında bilgi alıyoruz hem de yaşadığımız şehir olan Lüleburgaz’ın ismini gittiğimiz yerlerde tanıtıyoruz. Bulgaristan ve Makedonya’ya yaptığımız geziye katılanlar bu geziyi çok beğendi. 12-15 Ağustos 2010 Ağustos 2010 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Varna-Burgaz, Nesebar,  Kaliakra gibi Karadeniz kıyısındaki şehirleri ile tarihi Plevne Şehri’ni ziyaret edeceğiz. 3 gece 4 günlük olan bu gezimiz hakkında bilgi almak isteyenler LUTED ile birlikte ADD Lüleburgaz Şubesi’ne müracaat edebilirler” dedi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here