Genel Sekreter Kelep kayınpederini kaybetti

19
Genel Sekreter Kelep kayınpederini kaybetti

Kırklareli Il Özel Idaresi Genel Sekreter Raif Kelep’in kayınpederi Beyazit Karakuş yaşamını yitirdi. 30 Eylül 2009 tarihinde Kırklareli- Pınarhisar yolu üzerinde bulunan bağ evine bisikletiyle giderken Üsküp Belediyesi’ne ait Ahmet Men hâkimiyetindeki otobüs ile çarpışması sonucunda 69 gündür bitkisel hayatta olan Karakuş’un, vefat etmesi üzerine dün öğle namazına müteakiben Kırklareli Merkez Ilçe Kapan Camii’nde bir cenaze töreni düzenlendi. Özel Silivri Anadolu Hastanesi’nde bitkisel hayattaki mücadelesini kaybederek yaşamını yitiren, Karakuş’un cenazesine Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu, Vali Yardımcıları I. Hakkı Çınarsoy, Volkan Köksal, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Il Emniyet Müdürü M. Behzat Canbazoğlu, Il Genel Meclisi üyeleri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı E. Ziya Çetintaş ve yönetimi, kamu- kurum- kuruluş müdürleri ve personelleri ile merhumun arkadaş ve akrabaları katıldı.

Öğle Namazı’nın ardından Kapan Camii önünde kılınan cenaze namazının ile Beyazit Karakuş’un naaşı Kırklareli Belediyesi Şehir Mezarlığı’na defnedildi.

Bizler de Önadım Medya Grubu olarak Il Özel Idaresi Genel Sekreteri Raif Kelep ve yakınlarına sabır diler, merhum Beyazit Karakuş’a da Allah’tan rahmet diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here