Genel Sekreter Eser’den çiçekli “Anneler Günü” kutlaması

10
Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser 12 Mayıs 2013 tarihinde kutlanacak olan “Anneler Günü”nün tatil gününe rastlaması nedeniyle 10 Mayıs 2013 Cuma günü tüm annelerin “Anneler Günün” nü kutladı.
HABER MERKEZİ
 İlk olarak saat 09.00’da İl Özel İdaresi Hizmet Birimleri Toplantı Salonu’nda, daha sonra da İdare Binası Toplantı Salonu’nda tüm bayanlarla bir araya gelerek, hepsinin ayrı ayrı  “Anneler Günü”nü kutlayarak çiçek verdi. 
“Anneler Günü” ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getiren Genel Sekreter Ziya Eser; “Anneler Günü benim için ayrı bir yerdedir. İnsanlar fizyolojik ve biyolojik olarak en zor varlıklardır. Bakımı çok zordur. Ancak bütün zorluklara rağmen anne, sevgiyle şefkatle uğraşır. Annelerimizin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Onlara her zaman önemli olduklarını hissettirmeliyiz. Sizlere tavsiyem çocuklarınızı iyi yetiştirin. Aile anne, baba ve çocuklardan oluşur. Çocukların yetişmesinde de en önemli faktör annedir. Çocuk insan hayatında çok büyük bir sorumluluktur ama çok ta büyük bir mutluluktur. Bu mutluluğu herkesin yaşamasını canı gönülden diliyorum ve tüm bayanların anneler gününü kutluyorum” dedi ve tüm bayanlar bir çiçektir diyerek bayan personele çiçek verdi.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.