“Gençlerimiz ile birlikte 3 Milletvekili’ni biz alacağız”

19
* Cumhuriyet Halk Partisi’nin 24 Ocak’ta yapılan Kırklareli İl Kongresi’nde İl Başkanlığı’na seçilen Vecdi Gündoğdu’ya tebrik ziyaretleri devam ediyor.

HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi’nin 24 Ocak’ta yapılan Kırklareli İl Kongresi’nde İl Başkanlığı’na seçilen Vecdi Gündoğdu’ya tebrik ziyaretlerinden birini dün Lüleburgaz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tansel Göktaş, Sekreter Eren Gürtekin, Üyeler Gaye Taşkın ve Ali Palvan gerçekleştirdi.
Saat 14.00’te CHP Kırklareli İl Binası’nda gerçekleştirilen ziyarette; İl Başkanı Vecdi Gündoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri Gülay Tülüş, Erdoğan Delioğlu, Gençlik kolları MYK Üyesi Utku Buzdağ hazır bulundu.
Yapılan ziyaretten son derece memnun kaldığını belirten İl Başkanı Vecdi Gündoğdu, yapılacak olan Genel Seçimler’de özellikle Gençlik Kolları ve Kadın Kolları’nın yoğun çalışması ile 3 Milletvekili’ni alacaklarını belirterek şunları kaydetti:
“24 Ocak’ta yapılan İl Başkanlığı Seçimleri’nden sonra nezaket ziyaretleri devam ediyor. Sağ olsun bu günde Lüleburgaz İlçe Genlik Kollarımız bizleri ziyaret etti. Tabi biz geçmiş dönemlere baktığımızda bir takım kayıplar yaşamıştık gençlerimizle ilgili. Ama şu son dönemde özellikle son 2 seçimden sonra gençlerimizin partimize karşı sempatisi daha da fazlalaştı. Gençlerimizin bu ilgisi bizleri de sevindiriyor, onurlandırıyor, mutlu ediyor.
Netice itibariyle sadece Kırklareli merkez ilçede değil Lüleburgaz ve diğer ilçelerimizde de olsun alınan başarılı sonuçların arkasında hem Kadın Kollarımız hem de Gençlik Kollarımız yatıyor.
Önümüzdeki dönemde Belediye Başkanlarımıza İktidar Belediye Başkanı olarak görevlerini tamamlatacağız. Gençlerimizde zaten bu konuda söz veriyor. Önümüzdeki seçimde yapılacak Milletvekilliği Seçimleri’nde Kırklareli’de 3 Milletvekilliği’ni alacağımaz onlarda inanıyor. Bunu bende İl Başkanı olarak söyleyeyim kimse heveslenmesin 3 Milletvekili bu sefer CHP’nin. Onun için gerekli altyapı çalışmalarına hız kazandırıyoruz. Gençlerimiz ile ilgili olarak birkaç yerde aksaklıklar var. Onları da İlçe Başkanlarımızla beraber bir araya gelerek yavaş yavaş aşmaya çalışıyoruz. Aşılacağı yönünde benim kanaatim geniş çünkü hakikaten Kırklareli’de il bazında Cumhuriyet Halk Partisi’ne gençlerin sempatisi gittikçe hızlandıkça çoğalıyor.
Sağ olsun o konuda da AKP bize yardımcı oluyor. Yapmış olduğu icraatlar daha doğrusu yapmamış olduğu icraatlardan dolayı önünü görmek isteyen gençlerde partimize katkıda bulunuyorlar, geliyorlar kendilerini ben burada il başkanı olarak kutluyorum teşekkür ediyorum. Yine önümüzdeki seçimlerde onların katkısı büyük olacaktır diye düşünüyorum. Bu günde buraya Lüleburgaz olarak Lüleburgaz İlçe Gençlik Kolları olarak gelmişler ziyaretlerde bulunuyorlar bir kez daha kendilerine teşekkür ediyorum sağ olun diyorum.”
CHP Lüleburgaz Gençlik Kolları Başkanı Tansel Göktaş’ta partilerini en üst noktaya taşımak için çalışacaklarını belirterek şunları kaydetti:
“Göreve geleli 1 yıl oldu. Bu süre zarfında, Genel Seçim, İlçe Başkanlığı Seçimi ve İl Başkanlığı Seçimi geçirdik Ayrıca Kemal Kılıçdaroğlu’nu getirdik. İyi şeyler yaptığımıza inanıyoruz. Geldiğimiz gençlerle partide pek iletişim kurulamıyordu ama biz göreve geldikten sonra bunları aştığımıza inanıyorum. Yaptığımız çalışmalar, yaptığımız organizasyonlarla beraber bunları ileride daha yüksek mertebelere taşıyacağımıza inanıyoruz. Yani önümüzdeki Genel Seçimler’de de sayın İl Başkanımızın dediği gibi Kırklareli’de 3 Milletvekili çekartarak Trakya’da söz sahibi olacağız” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here