Gençler bu şölende coştu

18
* Gençlik Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından ‘Gençlik Şöleni’ düzenlendi.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından 23 Mayıs 2010 Çarşamba günü saat 20.00’da Kapalı Spor Salonunda Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde “Gençlik Şöleni” yapıldı.
Kapalı Spor Salonu’nda yapılan “Gençlik Şöleni”ne Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan ve eşi, Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Bayram, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Halil Yücel ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Yılmaz Emen katıldı.
Gençlik Şöleni Gitar Grubu Konseri ile başladı. Solo ve Grup halinde yapılan konserin ardından Gençlik Merkezi Üyesi görme engeli Berkay Gürpınar org eşliğinde söylediği şarkılar ile katılıcıları eğlendirdi.
Eğitim ve Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi öğrencileri tarafından “Ispanaklı Yumurta”, Halk Oyunları Grubu Gösterisi, Türk Halk Müziği Konseri, Dans Grubu Gösterisi, Rap Konseri ve Minik Dans Grubu’nun muhteşem gösterileriyle katılımcıları etkiledi.
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Bayram, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yılmaz Emen gösteri yapan gruplara çiçek takdim etti.
Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen Gençlik Şöleni çiçeklerin verilmesinin ardından oynamayla son buldu. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here