Gencal; “Kongre Süreci, Teşkilat İçi Demokrasi Bayramımızdır”

63
Başkan Gencal; “İçinde bulunduğumuz kongre süreci, teşkilatların yeniden yapılanma ve daha da güçlenerek geleceğe yön verme sürecidir. AK Parti’nin 5. Olağan Kongre süreci 15 Eylül itibarı ile başlamıştı. Tüm üyelerimizi seçimlerde oy kullanmaya davet ediyoruz. Bu bizim teşkilat içi demokrasi bayramımızdır” dedi.
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 5. Olağan Kongre süreci kapsamında Babaeski’de İlçe Başkanlığı, İlçe Yönetimi ve İl Delegeleri Seçimleri yapılacak.
AK Parti Babaeski İlçe Teşkilatı Başkanı Ali Gencal, Babaeski’de günlük olarak yayınlanmakta olan Kardeş Gazetemiz Babaeski Gündem’e yaptığı açıklamasında, seçimin 8 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 11.00’da Babaeski Belediyesi Tansa Kapalı Düğün Salonu’nda yapılacağını açıkladı.
Başkan Gencal, yaptığı açıklamada AK Parti’nin kuruluşundan bu yana girdiği tüm seçimlerden büyük bir başarıyla çıktığını ve Türk Siyasi Tarihi’ne adını altın harflerle yazdırdığını belirtti.
AK Parti’nin halktan aldığı güç ile her alanda kendine büyük hedefler koyduğunu ifade eden Başkan Gencal, şunları kaydetti;
“İçinde bulunduğumuz kongre süreci, teşkilatların yeniden yapılanma ve daha da güçlenerek geleceğe yön verme sürecidir. AK Parti’nin 5. Olağan Kongre süreci 15 Eylül itibarı ile başlamıştı. Tüm üyelerimizi seçimlerde oy kullanmaya davet ediyoruz. Bu bizim teşkilat içi demokrasi bayramımızdır. Bu bayramda tüm üyelerimizle ve tüm teşkilatımızla birlik, beraberlik içerisinde bir seçim süreci geçirmek istiyoruz. Demokratik bir ortamda Parti üyelerimiz sandığa giderek özgür iradeleri ile seçimlerini yapacaklar. Bugüne kadar olduğu gibi bu seçimlerimiz de sükûnet içerisinde ve yoğun bir katılımla gerçekleşecektir. İnşallah seçimlerimiz vatana millete hayırlı olur.” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here