Genç yetenek Kıvanç Özalp, TRT ekranında ilimizi temsil edecek

13
Kırklarelili Kıvanç Özalp yarın, TRT-1’de başlayacak olan “Yıldızım
Sensin” adlı yeni eğlence programına, Pop Müzik dalında yarışmacı olarak
katılacak.

HABER MERKEZİ
TRT 1 ekranında 9 Temmuz 2011 Cumartesi akşamı başlayacak olan “Yıldızım Sensin” adlı yeni eğlence programına Kırklareli’den genç yetenek Kıvanç Özalp’ta katılıyor. Kıvanç yarışma programında Pop Müzik dalında yarışacak.
Gitara aşırı tutkun olduğunu belirten ve daha şimdiden geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kıvanç Özalp, ilk etap elemeleri ve yarı finali başarıyla tamamlayarak TRT-1 kanalında yayınlanacak son etap finallerinde yarışmaya katılmaya hak kazandı.
Kıvanç Özalp, yarışmacıların her hafta Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Türk Pop Müziği ya da Arabesk tarzından herhangi birinde seçtikleri parçaları ses eğitmenleriyle birlikte çalışarak söyleyeceklerini belirterek, canlı yayın günlerinde ise Metin Özülkü’ nün şefliğindeki 40 kişilik dev orkestra eşliğinde performanslarını sergileyeceklerini söyledi.
Genç sanatçı Kıvanç Özalp, Bay J’nin sunacağı ve her Cumartesi yayınlanacak Yıldızım Sensin’de, 15 yarışmacı arasına girerek, Türkiye’nin yeni yıldızı olmak için yarışacak.
*Kıvanç Özalp kimdir?
“Kıvanç Özalp, 25 yaşında. Programda Kategorisi Pop Müzik olarak tanıtılıyor. Kırklareli’nde doğup büyüyen yarışmacı, sahne alabilmek için bir yıl önce Ankara’ya yerleşmeyi tercih etmiş. Kendisine destek olan ailesiyle birlikte yaşıyor. Gitara aşırı tutkun olan ve şimdiden geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kıvanç, “Müzik, heyecanımı sürekli taze tutan bir aşk” diyor. Kendisini romantik ve duygusal olarak tanımlayan ve pop türünde eserlerle “Yıldızım Sensin” izleyicilerinin beğenisini toplamaya çalışacak olan Kıvanç’ın 9 Temmuz 2011 Cumartesi Akşamı Saat 20.00’de başlayacak olan yarışmada her hafta Cumartesi akşamı Trakya ve Kırklareli halkının SMS desteğine ihtiyacı var. www.yildizimsensin.tv (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.