“Geçici değil kalıcı gelir gerekiyor”

12
10 yıl sonra aldığı galibiyetlerle birlikte, başarı seviyesini yükselterek 3. Lig’e çıkan Şampiyon Kırklarelispor, 14 Haziran 2010 Pazartesi günü Vali Cengiz Aydoğdu’yu ziyaret etti.

HABER MERKEZİ

Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Topuz, Caner Sungur, Burak Süzülmüş, Emre Trak, Bahadır Sucuoğlu ve Yalçınöz,  Kırklarelispor’un şampiyonluk sevincini Vali Cengiz Aydoğdu ile paylaşarak, Vali Aydoğdu’dan Suni Çim sahanın üzerinin kapılması konusunda yardım istedi.
Vali Cengiz Aydoğdu, yapılan ziyarette öncelikle Kırklarelispor’un şampiyonluk başarısını kutladı ve TFF 3. Ligde başarılarının devamını diledi.
Başkan Can yaz aylarında sıkıntı olmadığı fakat kış aylarında zeminin oynanmayacak hale geldiğini belirtti.
Vali Aydoğdu, Valilik olarak Kırklarelispor’a gerekli yardım ve desteğin gösterileceğini, ancak Kırklarelispor’a geçici yardımlardan çok kalıcı ve sürekli gelir getiren desteklerin bulunması gerektiğini belirtti.
Vali Aydoğdu, Başkan Can’ın önerisi üzerine, Valilik olarak, halı saha ve suni çim sahalarının bakımının yapılarak, Kırklarelispor’a gelir kaynağı üretebileceklerini belirtti. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.