Gaziosmanpaşa Rumeli Platformu Kadın Kolları Terkin’i ziyaret etti

15
* İstanbul Gaziosmanpaşa Rumeli Platformu Kadın Kolları Kırklareli AK Parti İl Başkanı Hüsmen Terkin’i ziyaret etti.
 
HABER MERKEZİ
İstanbul Gaziosmanpaşa Rumeli Platformu Kadın Kolları Kırklareli Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Parti Kırklareli İl Başkanı Hüsmen Terkin’i 6 Haziran 2012 Çarşamba günü saat 10.30’da ziyaret etti.
Rumeli Platformu Kadın Kolları Başkanı Fatoş Aydoğdu, Rumeli Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin Çalışkan ve beraberindeki 40 Platform Üyesi Hüsmen Terkin’i Kırklareli İl Başkanı olmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirmek amacı ile ziyaret ettiklerini belirtti.
Gaziosmanpaşa Rumeli Platformu Kurucu Üyeleri’nden olan Hüsmen Terkin’i yeni görevinde başarılar dileyen Rumeli Platformu Kadın Kolları Başkanı Fatoş Aydoğdu platformumuzun kurulmasında önemli bir rol oynayan Terkin’e yeni görevinden başarılar dileyerek İstanbul’da yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Terkin yaptığı konuşmasında şunları söyledi;
“Kendi aralarında yaptıkların program doğrultusunda ilimizi ziyarete geldiler. Kırklareli’mizi her şeyiyle her yönüyle tanıtmak istiyoruz. Gaziosmanpaşa Rumeli Platformu olarak Kırklareli’nin özelliklerini tanıyıp değerlerini anlatmak için misafir oldular. Bundan sonraki Kırklareli’ni tanıtma çalışmalarımız devam edecek”
Konuşmanın ardından bir kafa de kahvaltı yapılmasının ardından Kırklareli Valisi Mustafa Yaman’ı ziyaret edildi. Ziyaretin ardından Dupnisa Mağarası’na gidildi. (ş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here