Gazi Üniversitesi 69 Dönemi Mezunları Vize’deydi

7
Gazi Üniversitesi 1969 dönem mezunlarından oluşan 47 kişilik grup 04 Mayıs 2013 Cumartesi günü Kırklareli’nin Vize ilçesini ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
Çeşitli illerden bir araya gelerek Edirne’de buluşan mezunlar grubu Cumartesi gününü Vize’ye ayırarak Vize ilçesinin tarihi dokusunu yerinde gezip incelediler.
Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz gezi grubunu karşılayarak; “Öncelikle hepinize ilçemize hoş geldiniz diyorum. Gazi Üniversitesi mezunları olarak sizleri Vizemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duymaktayız.  İlçemizin turizm yönünden gelişebilirliği için her geçen gün çalışmalarımızı hızlandırmaktayız. Her hafta sonu yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret ediliyoruz. Örneğin bugün başlatmış olduğumuz bir çalışmamız mevcut. Kale Mahallesi’nde ikamet etmekte olan bayanlarımız ziyaretçilere özel hazırlıklar yaptılar. Bahçelerinde, kapılarının önünde masalarını kurarak ikramlıklar hazırlamışlar. Bunu artık geleneksel hale getirmeyi amaçlıyoruz. Böylelikle hem misafirperverliğimiz ön plana çıkmış olacak, hem de hazırladıkları ikramları ziyaretçilere satışını gerçekleştirerek kendilerine gelir sağlama imkanı yaratmış olacaklardır” dedi.
Ziyaretçiler Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz’a göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederek Vize’den ayrıldılar. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.