Gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Savaş Eskici’ye 41 Kere Maşallah

12
Yeşilyurt Gazetesi’nde 25 yıldır çalışmakta olan ve her departmanda da görev alan, Yazı İşleri Müdürümüz Savaş Eskici için sürpriz bir doğum günü partisi düzenledik. 
HABER MERKEZİ
Yeşilyurt Gazetesi’nde 25 yıldır çalışmakta olan ve her departmanda da görev alan, Yazı İşleri Müdürümüz Savaş Eskici için sürpriz bir doğum günü partisi düzenledik. 41. Doğum Günü’nü gazete çalışanlarının hazırlamış olduğu sürpriz doğum günü partisiyle kutlayan Yazı İşleri Müdürümüz Savaş Eskici bu sürpriz karşısında duygusal anlar yaşadı. 
Yeşilyurt Gazetesi Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ve çalışma arkadaşlarının organizasyonuyla yapılan doğum günü partisin de çok keyifli anlar yaşandı.  Alınan pastadaki mumları söndüren Yazı İşleri Müdürümüz kesilen pastadan biz çalışanlara da ikram etti.  Yapılan Sürpriz Doğum Günü Partisi karşısında duygulanan Savaş Eskici şunları kaydetti ; “Mesleğime 15 yaşında Yeşilyurt Gazetesi’nde gazete dağıtıcısı olarak başladım. O günden bugüne bu şirketin çeşitli yerlerinde görev aldım. Gazetecilik çok özveri isteyen bir meslektir. 25 yıl boyunca da bu mesleği severek yaptım.  Biz burada çalışma arkadaşından öte bir aile olduk. Bu yoğun iş temposunun içinde bana bu sürprizi hazırlayan koordinatörümüz Hacer Gökkaya’ya ve ekip arkadaşlarıma teşekür ediyorum.”
Bu güzel ve anlamlı kutlamamayı çekilen fotoğraflarla sonlandıran bizler, yoğun iş temposunun içerisine döndük.
Biz Yeşilyurt çalışanları olarak Yazı İşleri Müdürümüz Savaş Eskici’ye ailesi ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı huzurlu ve başarı dolu daha nice uzun yıllar geçirmesini dileriz.(Sevtap Özaydın- Derya Atkoşan)                               
    

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here