Gazetemizden Peran’a ziyaret

27
Gazetemiz Genel koordinatörü Hacer Gökkaya ve Yeni Emek Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Faruk Ceylan, Kırklareli Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne atanan Hakan Peran’ı ziyaret ettiler.
HABER MERKEZİ
Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ve Yeni Emek Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Faruk Ceylan, Kırklareli Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne atanan Hakan Peran’ı makamında ziyaret ettiler.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette çiçeği burnunda Müdür; Gökkaya ve Ceylan’a kahve ikramında bulundu. Daha önceden de 5 yıl Kırklareli Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yürüten deneyimli Müdür Hakan Peran ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek;
“Daha önce sizinle olduğu gibi Basın camiasında ki diğer arkadaşlarımızla da 5 yıl birlikte çalıştık. Birbirimize yabancı değiliz dolayısı ile bu hem benim, hem de sizin için bir avantaj. Yeni görevimde geçmişte olduğu gibi bu günde Basın camiası ile uyum içinde çalışacağım” dedi. 
Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ve Yeni Emek Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Faruk Ceylan,  Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine vekâleten atanan Hakan Peran’la çalışmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek başarı dileklerinde bulundular.
Kırklareli Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine vekaleten yeniden atanan Hakan Peran, 2009-2013 Yılları arasında  5 Yıl Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevinde bulunmuş, daha sonra  Mali Hizmetler Müdürlüğü’nde çalışmıştı. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here