Gazetemizden Kırklareli İl Genel Meclisi Üyeleri’ne Çam Sakızı, Çoban Armağanı

22
* Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Cankurt, Kırklareli İl Genel Meclisi’nin Ekim Ayı Toplantıları’nın 1. Birleşimi’ne katılarak, Meclis Üyeleri’nin yeni yerleri “Hayırlı olsun” deyip, Kurban Bayramları’nı kutlayarak Çam Sakızı, Çoban Armağanı verdi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Genel Meclisi’nin Ekim Ayı Toplantıları 01 Ekim 2014 Çarşamba günü başladı. Kırklareli İl Özel İdaresi Hizmet Birimleri içerisindeki eski bir deponun Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser’in üstün gayretleri ile İl Genel Meclisi Salonu’na dönüştürülmesi ile oluşturulan binada yapılan toplantıların ilk birleşimine Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya’da katıldı.
Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ın birleşimi açmasının ardından söz verdiği Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:
“Yeni salona geçmeniz vesilesi ile özelliklede yeni seçilmiş ve ikinci dönemde çalışmalarına devam eden Meclis Üyelerimize hayırlı olsun diyorum. Biraz geç kaldık ama biz yeni salonu beklemiş gibi olduk. Bu arada şimdiden Kurban Bayramınızı tebrik ediyoruz. Sizlere Gazetemizin 32 yıldır İmtiyaz Sahibi ve benimde babam olan Elmas Cankurt’un da selamlarını getirdim. Biz 32 yıldır babamın himayesinde Kırklareli’ye en objektif şekilde, son 10 yıldır da benim idaremde olmak üzere okurlarımıza sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Objektifliğe çok önem veriyoruz onun eğitimini almış, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunu  birisi olarak, özellikle buna ihtimam gösteriyoruz. O bu işle uğraşıyor bu şu işle uğraşıyor deyip kesinlikle bir ayrım yapmıyoruz. Gazetemizin yayınlarını takip edenler bunu çok yakından bilirler. Ama biz şunu istiyoruz ki bundan sonra ki dönemde İl Genel Meclisi Üyelerimiz olsun, Belediye Meclis Üyelerimiz olsun her zaman iletişim halinde olalım. Biz burada Meclisimizi takip edeceğiz gazete olarak özellikle gazetemize bizzat gelerek açıklamalar yapmayı Kırklareli’nin gündemini beraber tayin etmeyi talep ediyoruz.”
Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya, konuşmasının ardından Gazetemiz Muhabiri Gülcan Kutlu ile birlikte tek tek Meclis Üyeleri ile tokalaşarak, hem yeni binalarının hayırlı olması temennisinde bulundu hem de Kurban Bayramları’nı kutlayarak, çam sakızı, çoban armağanı olarak hazırladığı paketleri takdim etti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here