Gazetemizden Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir’e ziyaret

34
Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ile Kardeş Gazetemiz Malkara Yeni Emek Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Faruk Ceylan Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir’i makamında ziyaret etti. 
HABER MERKEZİ
Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ile Kardeş Gazetemiz Malkara Yeni Emek Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Faruk Ceylan Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir’i makamında ziyaret etti. 
Başkan Koşdemir Genel Koordinatörümüz Hacer Gökkaya ile Kardeş Gazetemiz Malkara Yeni Emek Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Faruk Ceylan’a Kavaklı’da hayata geçirmek için çalıştıkları projeler hakkında bilgiler verdi.
Başkan Gürel Koşdemir Kavaklı’da yapılan hizmetler hakkında şunları söyledi;
"Beldemizi Trakya’nın en modern kenti haline getirme çalışmalarımızı 30 Mart tarihinde başlattık. Ekibimizle birlikte durmadan dinlenmeden çalışıyoruz. Çalışmalarımızda kardeş Belediyelerimiz, Çekmece ve Esenyurt Belediyelerinin desteklerini de alıyoruz. Doğalgaz ve 100 Konutlar İçme Suyu Şebeke Hattı Yenileme Çalışmalarımız devam ediyor. Kavaklı’ya Sentetik Çim Saha Kazandırma Projemiz hazır. Kanalizasyon Çalışmaları ile Dere Islah Projemiz de devam eden projelerimiz arasında. Dere ıslah projemiz 15-20 gün içinde bitecek. Ardından Proje kapsamında Rekreasyon çalışmalarını başlatacağız. 80 adedi Üniversite Kampüsü yolunda, 72 adedi de Belde merkezinde olmak üzere toplam 152 adet güneş enerjisi ile çalışan sokak aydınlatmalarını faaliyete geçirdik. Sırada yeni projelerimiz var. Üniversite öğrencileri için kafeleri, dükkanları ve spor alanları olan modern bir sosyal tesisi de en kısa zamanda hayata geçirecek, akşamları ve hafta sonları öğrencilerimizi Kırklareli’ne gitmek zorunda bırakmayacağız." dedi.
* Kardeş Belediye Esenyurt’tan Kavaklı Belediyesine ziyaret
Kavaklı Belediyesi ile kardeş Belediye olan Esenyurt Belediyesi Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu Kavaklı’ya ziyarette bulundu. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu Kavaklı’ya gelerek, Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir’i makamında ziyaret etti. Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir Kardeş Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu onuruna Kavaklı’da bir yemek verdi. İki kardeş Belediye Başkanı Kavaklı’nın acil çözümü gereken sorunları ve geleceğe dair yapılması gereken yatırımları hakkında istişarede bulundular. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi  Kadıoğlu, kardeş Belediye Kavaklı  için her türlü yardım ve desteği yapmaya hazır olduklarını, Kavaklı’nın Gürel Koşdemir ile Trakya’nın en modern kenti haline geleceğine inancının tam olduğunu söyledi. (Hacer Gökkaya)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here