Gazetemizden Defterdar Şahin’e ziyaret

15
* Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt Kırklareli Defterdarı Mustafa Şahin’i makamında ziyaret ederek Vergi Haftası’nı kutladı.

HABER MERKEZİ
Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt beraberinde Haber Müdürü Savaş Eskici ve Muhabir Yalçın Yıldırım ile birlikte Kırklareli Defterdarı Mustafa Şahin’i makamında ziyaret ederek Vergi Haftası’nın 21. yılını kutladı.
Ziyaret sırasında konuşma yapan Defterdar Şahin Kırklareli’nin vergi ödeme konusunda birçok ile örnek bir il olduğunu belirterek; “Bugünkü diğer ziyaretlerde de dile getirdiğim gibi Kırklareli vergi tahsilatında diğer illere göre çok fazla ilerde. Bunu da sivil toplum örgütlerimizle uyum içerisinde çalışmamıza ve mükelleflerimizin duyarlılığına borçluyuz. Böyle sivil toplum örgütüne ve böyle duyarlı vatandaşlara sahip bir ilde olmak bizim için büyük bir şans” dedi.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt’ta 21. Vergi Haftası’nı kutlayarak başarılarının devamını diledi.
Defterdar Şahin’in ardından Vergi Dairesi Müdürü Rıza Öztop’u da ziyaret eden Elmas Cankurt, Öztop’u başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. (yy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here