Gazetemizden Başkan Hacı’ya ziyaret

13
Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı; “Alt yapı çalışmaları Aralık ayı sonunda tamamlanarak teslimi yapılacaktır” dedi.
HABER MERKEZİ
Gazetemizin Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ve Malkara Yeni Emek Gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Faruk Ceylan Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’yı makamında ziyaret ettiler.
Samimi bir hava içerisinde geçen ziyaret 2.5  saat sürdü. Başkan Abdullah Hacı Babaeski’yi bir Avrupa Kenti haline getirmek için İlçe’yi şantiye haline getirdiklerini, alt yapı çalışmalarının Aralık Ayı sonunda tamamlanacağını söyledi.
Başkan Hacı, Altyapı Çalışmaları’nın sıkıntılarını bildiklerini belirterek Babaeskililerden anlayış beklediklerini söyledi. Belediye Başkanı Abdullah Hacı sözlerine şöyle devam etti;
“Altyapı Çalışmaları Belediyelerinde halkında sıkıntılı bir süreç yaşadığı dönemlerdir. Halkımız çalışmalar sona erdikten sonra sıkıntıların ödülünü alacaktır.  Bu sıkıntılı süreçten geçmeden modern bir yaşamın kazanımının mümkün olamayacağının taktirini halkımıza bırakıyor, kendilerinden anlayış bekliyoruz. Taktir edersiniz ki teknik olarak eski binayı yıkmadan yenisini yapmak mümkün değildir. Altyapı Çalışmaları Aralık Ayı sonunda tamamlanarak teslimi yapılacaktır. Alt yapı çalışmalarının ardından üst yapı çalışmaları mevsimin el verdiği ölçüde süratle yapılacak ve halkımız en kısa zamanda Trakya’da gıpta ile bakılacak bir İlçe haline gelecektir.”
Başkan Av. Abdullah Hacı önümüzde ki günlerde yeni projelerini açıklayarak hayata geçirmek için start vereceklerini, bu projeler için resmi prosedürlerin sonuna geldiklerini ifade ederek, projelerini gazetemizle paylaştı ancak resmi prosedürler tamamlanana kadar yayınlamamızı istemediğini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here