Gazetemizden Babaeski Belediye Başkan Vekili Hasan Ali Eren’e ziyaret

35
      Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ve Yeni Emek Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Faruk Ceylan Babaeski Belediye Başkan Vekili Hasan Ali Eren’i ziyaret etti.
      Samimi bir hava içerisinde geçen ziyarette Başkan vekili Eren, gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya’ya Babaeski’nin sorunlarının çözümü için yapılana çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
      Başkan Vekili Hasan Ali Eren ziyaret sırasında şu açıklamalarda bulundu; 
      “ Babaeski’nin en büyük şansı Abdullah Hacı gibi bir Belediye Başkanına ve Babaeski aşkı ile çalışan ekibe sahip olmasıdır. Başkanımızın  liderliğinde tüm arkadaşlarımız gecesini gündüzüne katarak büyük bir özveri ile çalışıyorlar. Hedefimiz Babaeski’yi hizmet alma anlamında Trakya’da gıpta ile bakılan bir Avrupa kenti haline getirmektir.  Başta Başkanımız Abdullah Hacı olmak üzere, gerçekten tüm arkadaşlarımız büyük bir sevda ile çalışıyorlar. Babaeski’nin en ağır sorunlarından biri olan alt yapı çalışmalarımız süratle devam ediyor. Alt yapı çalışmaları bittikten sonra üst yapı çalışmaları başlayacak.  Bizler Babaeski için kalıcı hizmetleri yapmak için yola çıktık. Göz boyamak, makyaj yapmak işin kolay tarafı. Bazı  Belediyeler ağır sorunların altına girmektense günü kurtarmaya bakıyor. Bizim asla günü kurtarma gayemiz yok. Siyaset için değil, hizmet için çabalıyoruz. Bu çaba Babaeski aşkımızdan geliyor. Başkanımız her daim; “ Biz gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışacağız. Babaeski bizim ailemiz. Bizde bu ailenin bir ferdiyiz. O halde ailemizin daha güzel imkan ve şartlarda yaşamasını sağlamak asli görevimizdir.” demektedir.  Yaptığımız çalışmalar sonucu Babaeski çok kısa zamanda aldığı hizmetten duyduğu memnuniyet sebebi ile yüzleri gülen insanların yaşadığı bir kent  olacaktır.” dedi.
      Başkan vekili Hasan Ali Eren ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Gökkaya ve Ceylan’ı kapıya kadar uğurladı. (Berkay Çamlı)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here