Gazetemiz Yazarı Şenol Goncagül hastaneye yatırıldı

16
* Sakarya’da düzenlenen 8 balkan ülkesinden gazeteci ve akademisyenlerin katıldıkları Türkçe ve Balkanlarda Türkçe Yayınlar konulu sempozyum dönüşünde ağır grip teşhisi konan gazeteci Şenol Goncagül, yaklaşık 10 gün kadar evinde tedavi görüyordu. Rahatsızlığın artması ve akciğerlere sirayet etmenin ardından, Lüleburgaz Devlet Hastanesi’ne yatırılan Goncagül’ün, H1N1 Virüsü taşımadığı belirtildi.

HABER MERKEZİ
Frekans Gazetesi sahibi ve gazetemiz yazarlarından Şenol Goncagül, Lüleburgaz Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Sakarya’daki uluslar arası bir sempozyuma konuşmacı olarak katılan ve döndüğünde ağır grip teşhisi ile bir süre evinde tedavi gören, ancak rahatsızlığının kontrolden çıkması ile birlikte, Lüleburgaz Devlet Hastanesi dahiliye uzmanlarından Dr. Rıfat Kılıç tarafından hastaneye yatırılan Şenol Goncagül’ün, bir süre burada kalacağı öğrenildi.
Son günlerde salgın olarak sürekli tırmanışa geçen H1N1 (Domuz Gribi) Hastalığı ile ilgili herhangi bir bulguya rastlanmadığı bildirilen gazeteci Şenol Goncagül’e, çalışma arkadaşları olarak acil şifalar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here