Gazeteciler, Veteranlara yenildi

14

* Karşılaşma boyunca üstün bir futbol sergileyen gazeteciler, defans hatası yüzünden y-ediği golle, veteranlar karşısında yenildi.

 

Trakya Üniversitesi 17. Kültür Sanat ve 27. Spor Şenlikleri kapsamında bu yıl Veteranların karşısına, gazetecilerden oluşan takım çıktı.
Hakem Cansu Kanca’nın yönettiği Şükrü Paşa Stadı’ndaki maçın başlama vuruşunu TÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Beyhan Karamanlıoğlu yaptı.
Muhabir, gazete imtiyaz sahibi, matbaa çalışanlardan oluşan Gazeteciler takımı, her iki yarıda da TÜ Veteranları karşısında iyi bir mücadele verdi.
Sahadaki üstün oyuna rağmen maçın son dakikalarına yakın defans hatasından kaynaklanan, skoru da belirledi. Veteranlar Gazeteciler’i 1 – 0 mağlup etti.
TÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Timur Kırgız, her iki takımın oyuncularını tebrik ederek, kupa ve madalyalarını verdi.
Kırgız’dan kupayı takım koordinatörü Anadolu Ajansı Muhabiri Salih Baran ve Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Top aldı.
Kırkpınar Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. İlhan Toksöz, gazetecileri centilmence oynadıkları için tebrik etti.
Takım Kaptanı Top, maç sonrası yaptığı açıklamada, takımın gün geçtikçe koordineli oyunlar çıkardığını belirterek, AA muhabiri Salih Baran, İhlas Haber Ajansı Muhabiri İbrahim Arslan, TRT Muhabiri Ercan Bitti, Yenigün Gazetesi’nden Özgür Orhan, Aytaç Ortaç, Hudut Gazetesi’nden Orkun Akman, Gökhan Balcı, Olay Gazetesi Muhabiri Emre Sarı’nın ve diğer oyuncuların iyi futbol oynadıklarını söyledi.
Takım Koordinatörü Baran ise, birlik, beraberlik içerisinde, dostlukların pekiştiği bu tür organizasyonlara her zaman gazeteciler olarak hazır olduklarını ifade ederek, ”Trakya Üniversitesi’ne güzel ev sahipliği için şükranlarımızı sunuyoruz. Sayın Prof. Dr. Kırgız, Prof. Dr. Karamanlıoğlu, Kırkpınar Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Toksöz ve her iki takımın futbolcularına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.(aa)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.