Futbol Sahası’nda koltuk keyfi

15
Kırklareli’nin Babaeski ilçesine bağlı Sinanlı Belediyesi Spor Kompleksi içerisinde yer alan Sentetik Çim Futbol Sahası’nın tribün koltukları bitirilme aşamasına geldi.
HABER MERKEZİ
Sinanlı Belediyesi tarafından yaptırılmaya başlanan Sinanlı Belediyesi Spor Kompleksi içerisinde yer alan Sentetik Futbol Sahası için hazırlanan seyirci tribününün üstü kapatılarak seyirci koltukları yerlerine monte etme işi de bitme aşamasına geldi.
Sinanlı belediye başkanı Ali Alkan yapılan görüşmede şunları söyledi;
“Göreve gelirken verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye çalışıyoruz. Bunlar, içerisinde bizim için en önemlilerinden biride Spor Kompleksi yapmaktı. Büyük uğraşlar sonunda bunu da bitirme aşamasına geldik sayılır. Sentetik futbol sahamızın seyirci tribününün üzeri kapatılarak koltuklarını takma işi de bitirilmek üzere. Koltukları bitirdikten sonra sentetik çim sahamızın tasfiye işi yapılarak çim sermeye bırakılacak. Şayet hava şartları böyle giderse yakın zamanda sentetik çim futbol sahamızı Sinanlı halkının hizmetine açacağız. Bundan sonra da işimiz soyunma odalarını bitirmeye kalacak. Amacımız Sinanlı gençlerini kahvehane köşelerinden çıkarıp spor sahalarına getirmek. Kahvehanelerde boşuna zaman geçiren gençlerimiz bundan böyle spor yaparak zaman geçirmeye başlayacaklar. Umuyorum bunda da başarılı olacağız. Geleceğin sporcu gençleri bundan sonra Sinanlıdan çıkacak.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here