“Fuar gezimiz üyelerimiz için yararlı olacak”

8
* Kırklareli İnşaat Sanatkârları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, üyelerini 20 Mart’ta “Elektrik, Elektronik ve Otomasyon Fuarı”na götürecek.

HABER MERKEZİ
Kırklareli İnşaat Sanatkârları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ergun Selçuk düzenleyeceği Fuar Gezisi’nin üyeleri için yararlı olacağını belirterek şunları kaydetti:
 “Bizim mesleğimizde öğrenmenin yaşı yoktur. Ben 25 yıldır bu meslekle uğraşıyorum. Ancak benim bile halen öğrenmem gereken şeyler var. İlerleyen teknoloji ile birlikte bizim mesleğimizdeki gelişmeleri takip etmeye çalışıyorum.
Bu sebeple de Oda üyelerimizin son çıkan teknolojiyi ve elektrik malzemelerini yakından görebilmeleri ve satıcı firmalar ile direkt olarak temasa geçebilmeleri için “Elektrik, Elektronik ve Otomasyon Fuarı”na bir gezi düzenliyoruz. 20 Mart 2011 Pazar günü otobüs ile İstanbul Büyükçekmece’deki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılacak fuarı gezeceğiz.
Bundan sonrada Oda üyelerimizin mesleğimiz ile ilgili her türlü gelişmeden ve yeniliklerden haberdar olmaları için kurs, gezi ve bilgilendirme toplantılarını düzenlemeye devam edeceğiz.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here