Fotoğraf Yarışması’nda kazanan bugün açıklanacak

12
Keşan Belediyesi’nce bu yıl birincisi düzenlenen ”1. Ulusal Keşan ve Saros” fotoğraf yarışmasında jüri değerlendirmesini yaptı. Sonuçlar bugün açıklanacak.

 


Bu yıl 8. Uluslararası Keşan Kültür ve Turizm Festivali etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ”1.Ulusal Keşan ve Saros” konulu Fotoğraf Yarışması’na katılan eserlerin değerlendirilmesi belediye Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı.
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Başkanı Barbaros Gürsel, Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği (EFOD) Yönetim Kurulu  Başkanı Serdar İyiiz, Milliyet Gazetesi Foto Muhabiri Garbis Özatay, Edirne Fotoğraf Sanatı (EFOD) Üyesi ve Fotoğraf Sanatçısı Ali Çıtak ve Keşan Saros Gazeteciler Derneği (KESAGAD) Başkanı Necdet Uybaş’tan oluşan jüri 41 kişinin 162 fotoğraf ile katıldığı yarışmada fotoğrafları değerlendirdi.
Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’ndan Firdevs Sayılgan’da gözlemci olarak jüri toplantısına katıldı. Keşan Belediye Başkan Vekili Mitat Beyazoğlu ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ayşegül Arslan Aydın da jüriye teşekkür ederek, başarılar dilediler. Yarışma ile ilgili jürinin yaptığı değerlendirme sonuçları 7 Temmuz 2010 Çarşamba günü açıklanacak. aa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.