Fotoğraf Yarışması müracaatları 8 Temmuz’da sona eriyor

16
Edirne’nin Keşan Belediyesi tarafından “!9. Uluslararası Keşan Kültür ve Turizm Festivali” etkinlikleri kapsamında düzenlenen “2.Ulusal Keşan ve Saros” konulu Fotoğraf Yarışması için başvurular 8 Temmuz’da sona erecek.
HABER MERKEZİ
Müracaatların sona ermesinin ardından 13 Temmuz’da toplanacak olan ve Lüleburgaz Fotoğraf Kulübü Derneği (LDF) Başkanı Erol Savaş, Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD) Başkanı Arif Tekin, Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği (TEFSAD) Başkanı Mehmet Bostancı, Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği (EFOD) Başkanı Serdar İyiiz ve Sanat Tarihçisi ve Fotoğraf Sanatçısı (AFİAP) Firdevs Sayılan’dan oluşan jüri yarışmaya gönderilen eserleri değerlendirecek.
Yarışmada 1. olan ese sahibine 2 bin TL, 2. olan eser sahibine bin 500 TL ve 3. olan eser sahibine bin TL ile Yarışmaya Keşan’da katılan iki yarışmacıya da 750’şer TL Teşvik Ödülü verilecek.
Yarışmaya katılmak isteyenlerin, başvuru formlarını www.kesan.bel.tr adresinden alabilecekleri ayrıca Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvurarak katılım formu alabilecekler açıklandı. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.