FLO 134. Mağazası’nı Lüleburgaz’da açtı

19
* Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarına her geçen gün yenilerini ekleyen FLO, 134. Mağazasını, Trakya’nın önde gelen şehirlerinden Lüleburgaz’da açtı. FLO, Lüleburgazlılara 1.249 metrekarelik mağaza ile hizmet verecek.
HABER MERKEZİ
FLO, Türkiye çapında başlattığı mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 7’den 70’e her yaşa ve herkese hitap eden ürünleriyle, kalite ve uygun fiyat avantajını bir arada sunan FLO, Lüleburgaz’daki yeni mağazasında 1.249 metrekarelik ferah bir alanda hizmet verecek. 
 * Ayakkabı Flo’dan alınır
Sezonun yeni modasını ve şık modellerini geniş ürün yelpazesiyle sunan FLO, Lüleburgaz’daki yeni mağazasında; kış renklerinin ve rahatlığın ön planda olduğu bilekten atkılı, kemerli ayakkabı ve botları dikkat çekiyor. Çizme ve botlarda dökümlü modelleri ile yeni sezonda fark yaratan FLO’da yağmur ve binici çizmeleri çok fazla model seçeneğiyle kadınların beğenisine sunuluyor. Erkekler için birbirinden şık ayakkabılar ayağı yormayacak hafif kalıplar yüzlerce çeşidiyle bu sezon da yerini koruyor. FLO’nun, çocuklar için hazırladığı ayakkabıları sevilen karakterleri, anatomik yapıları, güzel tasarımları ve uygun fiyat avantajı ile dikkat çekiyor. Zorlu kış şartları için çocuğunuzun ayaklarının sıcacık kalması için güçlü tabanlar, kürkler ve triko modelleriyle farklılaşan FLO’da dolgu topuk ayakkabı, çizme ve botlar, dünya çocuk ayakkabı trendlerini yansıtıyor. Ayrıca okul sezonuna yönelik birbirinden farklı alternatifler bulunuyor.  FLO’nun birbirinden şık 2012 Sonbahar/Kış Sezonu’na ait ürünlerine ulaşmak için FLO’nun Fatih Caddesi’ndeki mağazasına uğramanız yeterli. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here